seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Latif Cem Baran, Müslümanlar Erdoğan’ı Halife Olarak Görüyor

Ak Parti’nin kurucu üyelerinden olan Latif Cem Baran, “Müslümanlar Erdoğan’ı halife olarak görüyor, Bugün Recep Tayyip Erdoğan mücahittir. Somali’de, Katar’da cihat ediyor” dedi.
GENEL - Aralık 25, 2021 10:41 am A A

Ak Parti’nin kurucu üyelerinden olan ve bir dönem de 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün avukatlığını yapan Latif Cem Baran, Konya Kanal 42 TV’de yayınlanan ‘Sümen Altı’ programında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Baran açıklamasında şu ifadleri kullandı;

HEP BUNLARI HAYAL EDERDİK!
“AK Parti 2002’de 367 milletvekili çıkartmıştı, o zaman biz Recep Tayyip Erdoğan 367 defa seçildi dedik. Analizimiz buydu. Durum bu. Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de mazlumların duası, insanların geçmişten beri rüyalarının tezahürü oldu bence. Hep bunları hayal ederdik.

DEVLET CİHAD YAPIYOR ERDOĞAN MÜCAHİTTİR
Erbakan Hoca demez miydi, ‘2 tane F-16 gönderemediniz Bosnalıların üstüne.’ Kendisi füze fabrikası kurdurmuştu oraya. O zamanın Dışişleri Bakanı Hikmet Çetin de gülerek dinlemişti.
Biz o zamanlar bizim Müslüman devletimiz ‘neden 2-3 F-16 gönderemiyoruz, neden asker gönderemiyoruz? diye. Çeçenistan’da da aynı. Ama birçok kişi oraya gitti, şehit gazi oldu.
O gün halk cihadı yapıyordu bugün devlet Müslümanca, mümince düşünüp, devlet yapıyor cihatı.  Bugün Recep Tayyip Erdoğan mücahittir. Somali’de, Katar’da cihat ediyor.

ERDOĞAN’I HALİFE OLARAK GÖRÜYORLAR
Yemen’de, Libya’da cihat ediyor. Kimle savaşıyor? Küffarla savaşmıyor mu? Bugün tüm dünyadaki Müslümanlar, biz Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak görüyoruz, onlar da emin olun halife olarak görüyorlar.”

resim yükle

Bu haber 470 kez okundu.
GENEL - 10:41 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ