19° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Maçlar seyircili mi oynanacak yoksa seyircisiz mi?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, maçların seyircili ya da seyircisiz oynanması hakkında önemli bir açıklamada bulundu.
GENEL - Mayıs 16, 2020 2:17 pm A A

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, maçların seyircili ya da seyircisiz oynanması hakkında konuştu. Özdemir, “Her şey iyi giderse Temmuz maçları seyircili oynanabilir” mijdesini verdi.

Nihat Özdemir “Alternatiflerimize göre lige temmuz ortası da başlayabiliriz ve 13-14 Ağustos’ta bitirebiliriz. Duruma göre temmuz maçları seyircili de oynanabilir.” dedi.

Nihat Özdemir ayrıca “Ligleri başlatma kararı, kendi başımıza aldığımız bir karar değil. UEFA ile danışarak her zaman kararlar alıyoruz. Biz UEFA’nın bir parçasıyız. UEFA, ‘Maçlar oynanırsa, temmuza kadar tamamlayın. Ben de Avrupa kupalarını Ağustos’ta oynatayım’ diyor.”  mesajını verirken

“Biz diğer ülkelere daha iyi durumdayız. Basketbol, voleybol başkanlarıyla görüştüm. Onlarda tüm kulüpler oynamak istemedi. Bizde 11 kulüp oynamak istedi. Sağlık her şeyin başında gelir. Ancak biz ne olursa olsun ligi bitirmek istiyoruz” dedi.


Bu haber 1260 kez okundu.
GENEL - 2:17 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Şehitler Anıtı’na özel sergi salonu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl 19 Eylül Gaziler Günü’nde ziyarete açtığı Mihraplı Şehitler Anıtı’na, bu yıl da kahramanlık mücadelesinin fotoğraf, canlandırma maketler ve şehit aileleri tarafından bağışlanan özel eşyaların sergilendiği ayrıcalıklı bir sergi salonu kazandırdı.
 • 02
  İNEGÖL BELEDİYESPOR:3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR:0
  AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, İnegöl Spor Salonu’nda ağırladığı Bursa Büyükşehir Belediyespor’u 3-0 mağlup etti.
 • 03
  Türkiye kritik süreçte!
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verileri paylaşıldı.
 • 04
  Bu Kez Adımlar Temizlik İçin Atıldı
  İnegöl Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında DOSTUM merkezinde temizlik farkındalık etkinliği gerçekleştirdi. Hem temiz şehir vurgusunun yapıldığı hem de 3 kilometrelik hattın yürünerek ‘Hayatına Hareket Kat’ mesajının verildiği etkinlikte, toplanan onlarca torba çöp temizlik konusundaki vahameti de gözler önüne serdi.
 • 05
  Motosiklet şarampole uçtu !
  İnegöl’e bağlı kırsal Ortaköy Mahallesi yolu üzerinde meydana gelen kazada, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybeden bir motosiklet şarampole uçtu. Kaza sonucu 2 kişi yaralandı.