12° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Maçlar seyircili mi oynanacak yoksa seyircisiz mi?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, maçların seyircili ya da seyircisiz oynanması hakkında önemli bir açıklamada bulundu.
GENEL - Mayıs 16, 2020 2:17 pm A A

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, maçların seyircili ya da seyircisiz oynanması hakkında konuştu. Özdemir, “Her şey iyi giderse Temmuz maçları seyircili oynanabilir” mijdesini verdi.

Nihat Özdemir “Alternatiflerimize göre lige temmuz ortası da başlayabiliriz ve 13-14 Ağustos’ta bitirebiliriz. Duruma göre temmuz maçları seyircili de oynanabilir.” dedi.

Nihat Özdemir ayrıca “Ligleri başlatma kararı, kendi başımıza aldığımız bir karar değil. UEFA ile danışarak her zaman kararlar alıyoruz. Biz UEFA’nın bir parçasıyız. UEFA, ‘Maçlar oynanırsa, temmuza kadar tamamlayın. Ben de Avrupa kupalarını Ağustos’ta oynatayım’ diyor.”  mesajını verirken

“Biz diğer ülkelere daha iyi durumdayız. Basketbol, voleybol başkanlarıyla görüştüm. Onlarda tüm kulüpler oynamak istemedi. Bizde 11 kulüp oynamak istedi. Sağlık her şeyin başında gelir. Ancak biz ne olursa olsun ligi bitirmek istiyoruz” dedi.


Bu haber 950 kez okundu.
GENEL - 2:17 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İç İşleri Bakanlığı’ndan Son Dakika Genelgesi
  Cumhurbaşkanı kabine toplantısı sonrasında yapmış olduğu basın toplantısında sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı. Sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili son dakika genelgesi’ni İçişleri Bakanlığı yayınladı.
 • 02
  Renault 15 bin kişiyi işten çakaracak !
  Fransız otomobil devi Renault, önümüzdeki günlerde 10 bin 400’ü dünya genelinde, 4 bin 600’ü Fransa’da olmak üzere 15 bin kişiyi işten çıkaracak.
 • 03
  Günlük bilanço açıklandı !
  Türkiye’de son 24 saatte 1182 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 30 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 160 bin 979, can kaybı 4 bin 461 oldu. Bakan Koca: “Test sayısı düne göre 1,6 oranında arttı. Yeni vaka sayısı öngörülebilir seviyede. İyileşen hasta sayımızsa dünden 290 fazla. Gelecek günler, MASKE VE SOSYAL MESAFE KURALININ HER İKİSİNE BİRLİKTE uymamıza […]
 • 04
  Cumhurbaşkanı önemli konularda açıklama yaptı !
  Tarabya’daki Huber Köşkü’nde gerçekleştirilen kabine toplantısı, 4 saat sürdü.
 • 05
  Ümitalan’da korkutan kaza !
  Bursa Ankara yolu ümitalan mevkinde meydana gelen kazada 2 otomobil çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile taklalar atan araçta iki kişi yaralandı.
şanlıurfa araç kiralama