28° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Makaram Sarı Bağlar…

Bugün artık ortaya çıkan bu tablodan sonra takımın sahada yaptıklarını ve teknik analizini yapmayacağım. Büyük harflerle ve net olarak gözüken şeyleri yazıp sizlerin takdirine bırakacağım. Sezon başından beri kötü ve vasat futbolu alışkanlık haline getiren ve ilerleyen haftalara rağmen oynadığı futbolun üstüne hiçbirşey koyamayan İnegölspor’da bugün adeta öfke patlaması yaşandı. Bugüne kadar takıma, idari ve […]
YAZARLAR - Mart 11, 2015 8:20 am A A

Bugün artık ortaya çıkan bu tablodan sonra takımın sahada yaptıklarını ve teknik analizini yapmayacağım. Büyük harflerle ve net olarak gözüken şeyleri yazıp sizlerin takdirine bırakacağım.

Sezon başından beri kötü ve vasat futbolu alışkanlık haline getiren ve ilerleyen haftalara rağmen oynadığı futbolun üstüne hiçbirşey koyamayan İnegölspor’da bugün adeta öfke patlaması yaşandı. Bugüne kadar takıma, idari ve teknik yönetime koşulsuz destek veren taraftarların artık sabrının taştığını ve takımın ortaya koyduğu futbolla ilerisi için hiçbir umut vermemesinden ötürü Şaban hocayı istifaya çağırdılar. Her zaman büyük olgunluğu ile takdir toplayan taraftarlar adeta çıldırmış gibiydi.Tabi tüm bu olup bitene profosyonelce yaklaşması gereken Şaban hoca ve kulübedeki bazı futbolcular taraftarlarla hoş olmayan diyaloglara girdi.

Şaban hocanın bugün staddan gelen sese kulak vermesini ve istifa etmesini bekliyorum. Uzun yıllardır İnegölspor’u takip eden bir kardeşiniz olarak şunu söylemek isterimki hiç bu kadar tepkinin top yekün verildiği bir hadiseyi çok uzun süredir yaşamamıştım. Bugüne kadar kendisine önerilen, sunulan ve tavsiye edilen konulara kulak vermeyen Şaban Yıldırım’ın gereğini yapmasını, bedelini de mertçe ödemesini bekliyorum.

saygılarımla


Bu haber 1310 kez okundu.
YAZARLAR - 8:20 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama