27° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Meclis’te virüs şoku !

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde peş peşe görülen koronavirüs vakaları milletvekillerini de harekete geçirdi.
GENEL - Haziran 26, 2020 9:19 am A A

Meclis’te koronavirüs vakalarının artması ve muhalefet milletvekillerinin endişelerini iktidara aktarmasının ardından çalışmalara 30 Haziran’a kadar ara verildi. Genel Kurul salonu, katlar ve odalar dezenfekte edilecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Sekreterliği vaka sayısının 19’a yükselmesinin ardından, önceki gün pandemi timi kurulmasından lokantaların kapatılmasına kadar bir dizi tedbir kararını hayata geçirildi.


Bu haber 710 kez okundu.
GENEL - 9:19 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Emniyet’ten gece kulüplerine baskın !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İnegöl’de faaliyet gösteren içkili restaurant ve gece kulüplerine baskın düzenledi.
 • 02
  Bireysel Çöp Konteyner Uygulaması Fatih Mahallesinde Devam Ediyor
  Daha temiz İnegöl hedefine emin adımlarla ilerleyen İnegöl Belediyesi, daha önce pilot bölgelerde denenen ve başarı ile sonuçlanan ‘Bireysel Çöp Konteyner’ ve geri dönüşüm kutusu dağıtımına Fatih Mahallesinde devam etti.
 • 03
  Toplu taşımada korona denetimi !
  Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında otobüs ve minibüslerde maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.
 • 04
  Bu ay maaşınız eksik yatacak !
  Milyonlarca çalışan bu ay maaşını eksik alacak. Asgari ücretle çalışanlar eylül ayında yüzde 20 gelir vergisi dilimine girecek.
 • 05
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.