21° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

MEHMET NURİ MEMİŞ YENİ BAŞKAN OLDU !

İnegöl Din Görevlileri Yardımlaşma Derneğinin Olağan Genel Kurul Toplantısında, başkanlığa İshakpaşa Cami imam hatibi Mehmet Nuri Memiş seçildi.
GENEL - Haziran 10, 2021 8:42 pm A A

2 adayın yarıştığı Olağan Genel Kurul, Hacı Yusuf Şahin Camisinde gerçekleştirildi. Kongrede, mevcut başkan Recep Aydın ile İshakpaşa Cami imam hatibi Mehmet Nuri Memiş’in listeleri yarıştı.

Kuranı Kerim tilaveti ile başlayan genel kurulda divan heyeti seçildi. Denetim ve faaliyet raporlarının okunup ayrı ayrı ibra edilmesinin ardından seçime geçildi. Konuşmaların ardından seçime gidildi.
Kullanılan 161 oyun 83’ünü alan İshakpaşa Cami imam hatibi Mehmet Nuri Memiş, İnegöl Din Görevlileri Yardımlaşma Derneğinin başkanlığına seçildi. Diğer aday Recep Aydın ise 77 oy aldı. 1 oy da geçersiz sayıldı.

YENİ YÖNETİM
Mehmet Nuri Memiş başkanlığında yeni yönetim; Sedat Kaya, Recep Ergün, Gürhan Çelik, Muhammet Aygun, İbrahim Yavuzyiğit, Hüsamettin Öztürk, Tahir Mutlu, Murat Akçicek, Nazmi Gödelek, Mustafa Bali, Hasan Elmas, Süleyman Çaşka, Yusuf Yılmaz, Ebuzer Özdemir, Nurullah Memiş, İhsan Alpagut, Celalettin Demir, Recai Öztürk, Zehra Ustaoğlu, Semra Çelik, Fatma Güler, Handan Demirbağ, Muhittin Ergün, Hüseyin Gülbay, Dursun Ali Yıldız, Muhammet Öztürkoğlu, Hamza Kaynar, Cemalettin Işık ve Mehmet Ergün’den oluştu.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 8:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MEHMET NURİ MEMİŞ YENİ BAŞKAN OLDU !
  İnegöl Din Görevlileri Yardımlaşma Derneğinin Olağan Genel Kurul Toplantısında, başkanlığa İshakpaşa Cami imam hatibi Mehmet Nuri Memiş seçildi.
 • 02
  Bakan açıkladı yarın başlıyor !
  Bakan Koca, “Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin.” dedi.
 • 03
  İnegöl’de büyük vurgun !
  Son günlerde gündemden düşmeyen Bitcoin dolandırıcılığına bir yenisi daha eklendi. İnegöl’den de aralarında doktorlar ve mobilyacılarında olduğu yüzlerce kişi paralarını dolandırıcılara kaptırdı.
 • 04
  İnegöl’de İlk Ekinezya Ekimi Gerçekleşti !
  Tarım Şehri İnegöl’de dünyanın bilinen en şifalı bitkilerinden biri olan Ekinezyanın ekimi de başladı. İnegöl Belediyesi, Tekke Mahallesinde deneme ekimi için gönüllü 3 çiftçiye 30 bin fide desteği sağladı. 7000 m2’lik alanda ekinezya ekimleri yapıldı. Hasadın ise 50 gün sonra başlaması hedefleniyor.
 • 05
  MÜSİAD KONGREYE GİDİYOR.. MEHMET DÖNGEL ADAY OLACAK MI?
  MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel, katılmış olduğu canlı yayın programında 7 Temmuz’da kongreye gideceklerini açıkladı.