17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Mehmet Özhaseki net konuştu !

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bu seçim sadece Türkiye’deki insanımızın değil, aynı zamanda dünyadaki mazlumların bir seçimi olduğunu da bilelim” dedi.
GENEL - Ağustos 7, 2022 6:40 pm A A

Özhaseki yaptığı konuşmada ;”Karşı tarafta da ne yazık ki üzülerek söylüyorum. Sokakta görseler birbirlerine selam vermeyecek, hiçbir şekilde birbirlerini sevmeyen, hoşlanmayan, dünya görüşleri birbirine uymayan, birbirleriyle hiç alakası olmayan yedili bir grup var. Onların tek derdi var. Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun. AK Parti gitsin de ne olursa olsun. Elhamdülillah bizim 20 yıllık iktidarımız şeref levhalarıyla dolu.”

kemeravm.gif

Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 6:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 02
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.
 • 03
  Botaş doğalgaza zam hazırlığında !
  BOTAŞ, ekim ayında sanayi ve elektrik üretiminde kullanılan doğalgaza yüzde 10 üzerinde zam hazırlığı yaptığı öğrenildi.
 • 04
  Veteriner Hekimlerle Sokak Hayvanları İçin İş Birliği Yapılıyor
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın şehirde hizmet veren veteriner kliniklerinin sahipleriyle yaptığı istişare toplantısı sonrası, veteriner hekimler ile İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi arasında iş birliği başladı. Veterinerler, barınakta sokak hayvanları için yapılan çalışmalara katılmaya başladı.
 • 05
  Kahreden haber şehidimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Gölcük Tersane Komutanlığı’nda meydana gelen iş kazasında Sözleşmeli Er Enes Bıyık şehit oldu.