10° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.73

Mehmetçik’e anlamlı bağış

İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
GENEL - Ekim 15, 2019 11:08 pm A A

İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat odası başkanı Sezai Çelik, ülke olarak çok zor günlerden geçtiğimizi belirterek; “Önce Fırat Kalkanı Harekatı, daha sonra Zeytin Dalı Harekatı, şimdi de Barış Pınarı Harekatı altında ordumuz sefere çıkmış durumda. Milet olarak ordumuzun, devletimizin, hükümetimizin arkasındayız. İnegöl Ziraat Odası olarak bugüne kadar olduğu gibi bu harekatta da, harekat sonrasında da kolluk kuvvetlerimizin, ordumuzun, devletimizin yanında olmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz.

Sabah meclis toplantımız vardı. Şu an çağırsalar herkes savaşta yerini alacak kadar ülkesini milletini seviyor. Bunu gözlemledik. İnşallah ordumuz muzaffer olacak. Teröristler temizlenecek ve sınırlarımız rahatlayacak inşallah. Biz de İnegöl Ziraat Odası olarak ordumuzun yanındaolduğumuzu göstermek istedik. Rakam söylemek hoş olmayabilir ama 2600 TL olan huzur hakkımızı başta meclis başkanımız olmak üzere Mehmetçik Vakfı’na gönderiyoruz. Herkesin karınca kararınca taşın altına elini koymasını istiyoruz. Hem maddi hem de manevi anlamda destek olalım isteyerek bizde böyle bir karar aldık.” İfadelerini kullandı.

Bu haber 640 kez okundu.
GENEL - 11:08 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ak Parti’de ihraç!
  24. Dönem Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edildi.
 • 02
  İnegöl’de flaş operasyon!
  İnegöl’de kaçak sigara ve tütün sattığı tespit edilen iş yerlerine operasyon düzenlendi.
 • 03
  İnegöllüler dikkat! 24 saat sular kesik olacak..
  BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında İnegöl’de 13 Mahallede sular kesilecek.
 • 04
  Akılcı İlaç Kullanımına Dikkat Çekildi
  İnegöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Enver Ünal, beraberindeki Müdürlük personeliyle birlikte 18 Kasım Dünya Akılcı İlaç Günü kapsamında Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara’yı ziyaret etti.
 • 05
  Altında düşüş!
  Piyasalar haftaya hareketli başladı. Merkez Bankalarının faiz indirimleri sonrası yatay seyreden döviz kuru ile altın fiyatlarında düşüş bugün başladı.Piyasalardan alınan son dakika bilgilerine göre gram ile çeyrek altın fiyatı son 2 ayın en düşük seviyesini gördü.