16° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Mehmetçik’e anlamlı bağış

İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
GENEL - Ekim 15, 2019 11:08 pm A A

İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat odası başkanı Sezai Çelik, ülke olarak çok zor günlerden geçtiğimizi belirterek; “Önce Fırat Kalkanı Harekatı, daha sonra Zeytin Dalı Harekatı, şimdi de Barış Pınarı Harekatı altında ordumuz sefere çıkmış durumda. Milet olarak ordumuzun, devletimizin, hükümetimizin arkasındayız. İnegöl Ziraat Odası olarak bugüne kadar olduğu gibi bu harekatta da, harekat sonrasında da kolluk kuvvetlerimizin, ordumuzun, devletimizin yanında olmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz.

Sabah meclis toplantımız vardı. Şu an çağırsalar herkes savaşta yerini alacak kadar ülkesini milletini seviyor. Bunu gözlemledik. İnşallah ordumuz muzaffer olacak. Teröristler temizlenecek ve sınırlarımız rahatlayacak inşallah. Biz de İnegöl Ziraat Odası olarak ordumuzun yanındaolduğumuzu göstermek istedik. Rakam söylemek hoş olmayabilir ama 2600 TL olan huzur hakkımızı başta meclis başkanımız olmak üzere Mehmetçik Vakfı’na gönderiyoruz. Herkesin karınca kararınca taşın altına elini koymasını istiyoruz. Hem maddi hem de manevi anlamda destek olalım isteyerek bizde böyle bir karar aldık.” İfadelerini kullandı.


Bu haber 1080 kez okundu.
GENEL - 11:08 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İbadete ne zaman açılacak ?
  Vaka sayısının hızla tırmandığı ülkede, buna rağmen gelecek hafta birçok yasak kaldırılıyor. Kutsal kent Mekke’deki kısıtlamaların ise 21 Haziran’da kaldırılması planlanıyor.
 • 02
  Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı hayatını kaybetti !
  Son dakika haberine göre Türk Silahlı Kuvvetlerinin 22’nci Genelkurmay Başkanı olan Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı 88 yaşında hayatını kaybetti.
 • 03
  Plajlarda ‘yeni normal’ dönemi başlıyor !
  Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde ‘yeni normal’ kapsamında yeni kurallar uygulanacak. Tatilciler plaja rastgele havlu serip güneşlenemeyecek ve 9 metrekarelik özel alanları kullanmak zorunda olacak. Tatilcinin boşalttığı özel alan dezenfekte edildikten 20 dakika sonra yeni birine tahsis edilecek.
 • 04
  İnegöl yolunda Tır devrildi !
  İnegöl’lü tırcı feci kaza yaptı !
 • 05
  Yargıtay’dan Emsal Karar !
  Yargıtay, tartışma esnasında taraflardan birinin yaralanmasına neden olan kül tablası, kemer, televizyon kumandası, tuğla, bardak gibi eşyaların silah olarak kabul edileceğine karar verdi.
şanlıurfa araç kiralama