Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Melih Uçaravcı güven tazeledi

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği 14.olağan kongresini bugün gerçekleştirdi. Tek liste ile seçime giren Mevcut başkan Melih Uçaravcı
GENEL - Aralık 1, 2019 6:55 pm A A

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği 14. olağan kongresini bugün Sanikonukoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi. Gerçekleşen kongre sonrası seçime tek liste ile giren mevcut başkan Melih Uçaravcı yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

İNEMDER’de bugün gerçekleşen kongreye İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, Ak Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun olmak üzere siyasi partilerin temsilcileri ve çok sayıda İnegöl Emlak camiasının üyeleri katıldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1630 kez okundu.
GENEL - 6:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.