seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Meteoroloji’den İnegöl uyarısı !

Meteoroloji İnegöl için 24 Eylül 2021 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, İnegöl’de hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 21 derece olurken, hissedilen sıcaklık da aynı seviyelerde olacak.
GENEL - Eylül 24, 2021 12:14 pm A A

İnegöl’de 1 günlük sağanak yağışın ardından hava sıcaklığı 20 derecenin altına kadar düştü. Dün etkili olan sağanak yağış bugün şehri terk ederken, hafta sonuna kadar sıcaklıklar 27 dereceye kadar tırmanacak.

Haftanın son günü termometreler gün içerisinde (BUGÜN) en yüksek 21 dereceyi gösterirken, akşam saatlerinde sıcaklık 8 derecelere kadar gerileyecek. Gün boyu şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim olurken, hafta sonuna kadar sıcaklıklar yükselişte olacak.
PAZAR GÜNÜNE SICAKLIK ARTIYOR
Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, İnegöl’de hava sıcaklığı hafta sonuna kadar 3-5 derecelik yükselişte olacak.
Yarın için (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, sıcaklığın 24 dereceye kadar tırmanacağını bildiren meteoroloji PAZAR günü ise sıcaklığın 27 dereceye kadar tırmanacağını açıkladı.

resim yükle

Bu haber 570 kez okundu.
GENEL - 12:14 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ