damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

10 Eylül 11:53 Yarın ilk ders zili çalacak !

kemeravm.gif resim yükle

Meteoroloji’den İnegöl’e yeni hafta uyarısı !

Giriş : 11:31 - Güncellenme : 10.09.2023 11:31

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İnegöl için yapılan tahmine göre: İnegöl’de bugün az bulutlu açık bir hava etkili olacak.

Diğer yandan Meteoroloji’nin İnegöl için yeni hafta da 5 günlük hava tahmin raporu da belli oldu.

Yarın hava termometreler 25 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu sıcak hava İnegöllülere merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 11 dereceye kadar düşüyor.

Salı gününde ise sıcaklıklar termometrede 26 dereceyi gösterirken ilçe genelinde parçalı bulutlu ve güneşli bir gün beklemekte.

Çarşamba gününe ise ilçe genelinde az bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürürken sıcaklıklar gün içinde 28 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 14 dereceye kadar düşüş yaşanacak.

Perşembe hava sıcaklığı gün içinde 29 dereceye kadar yükselirken ilçe genelinde parçalı bulutlu ve güneşli sıcak bir hava etkili oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 15 derecelere kadar düşüyor.

Cuma günü hava sıcaklığı 29 dereceye kadar yükselirken ilçe genelinde parçalı az bulutlu ve güneşli sıcak bir hava etkili oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 16 derecelere kadar düşüyor.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu