17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Meteroloji müjdeyi verdi !

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, hava sıcaklığı, bugünden itibaren rüzgarın güneyli yönlere dönmesiyle ülke genelinde hissedilir derecede artış gösterecek.
GENEL - Mayıs 8, 2020 5:42 am A A

Bir süredir mevsim normallerinin altında seyreden hava bugünden itibaren toparlanıyor. Kademeli olarak artacak sıcak hava Salı günü 32 dereceye kadar çıkarak bu yılın şimdiye kadar en sıcak günü olacak.

Hava bugün parçalı az bulutlu gündüz 18 dereceye kadar çıkacak sıcaklık gece saatlerinde 4 dereceye düşecek.

Cumartesi günü hava açık bol güneşli gündüz 20 derece olan hava gece 6 dereceye düşecek.

Pazar günü hava iyice ısınmaya başlıyor. Gündüz 24 derece olacak sıcaklık gece saatlerinde 11 derece olacak.

Yeni haftayla birlikte sıcaklık dahada artacak. Meteroloji önümüzdeki 10 günlük sürede İnegöl’de yağış beklenmediğini duyurdu .


Bu haber 970 kez okundu.
GENEL - 5:42 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MOSDER: Mobilya sektörü yönünü 2021 yılına çevirdi!
  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 2021-2023 döneminin ekonomideki yol haritasını çizecek Yeni Ekonomi Programı’nı açıkladı. ‘Yeni Dengeleme, Yeni Normal ve Yeni Ekonomi’ olmak üzere 3 ana başlık altında toplanan programı mobilya sektörü adına değerlendiren Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, “Sayın bakanımızın üzerinde durduğu katma değerli üretim, istihdam ve ekonomik hayatın sürdürülebilirliğinin sağlanması noktasında mobilya sektörünün Türkiye ekonomisi üzerindeki rolü oldukça büyüktür” dedi.
 • 02
  İnegöl’ün 193 Maddelik Doğal Afet Eylem Planı Tamamlandı
  İnegöl Belediyesi öncülüğünde farklı kurumlardan 11 kişinin oluşturduğu Doğal Afetler Risk ve Eylem Planı Kurulu, 2019 yılı Kasım ayında başlattığı çalışmasını tamamladı. Kurul; kısa, orta ve uzun vadede yapılacak 193 maddelik eylem planını hazırladı. Belediye Başkanı Alper Taban, bugün düzenlenen basın toplantısında hazırlanan raporu açıklayarak atılacak adımları duyurdu.
 • 03
  Çorum FK’da Sinan Kurumuş sesleri
  TFF 2.Lig Beyaz gurupta mücadele eden İnegölsporun rakibi Çorum FK, İnegöllü isim Sinan Kurumuş ile prensipte anlaştı. Kurumuş yarın Çorum’a gidecek.
 • 04
  Bakan Koca’dan açıklama
  Son dakika haberi: Bakan Koca bugünkü verileri açıkladı.
 • 05
  Benzine zam geldi!
  Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14 kuruş zam geldi.