30° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Meteroloji uyardı ! kavrulacağız ..

Meteoroloji İnegöl için 2 Temmuz 2020 Perşembe günü hava tahmin raporunu bildirdi. İnegöl’de sıcaklık artışı devam ediyor. Hafta sonu ve yeni haftada termometreler 35 dereceye kadar yükselecek.
GENEL - Temmuz 2, 2020 12:17 pm A A
İnegöl’de bunaltan sıcaklar yüzünü iyiden iyiye göstermeye başladı.

Hava sıcaklığının dün itibariyle 33 derece üzerinde seyretmesiyle birlikte gün içerisinde hissedilen sıcaklık vatandaşları bunalttı.

Bugün de hava sıcaklığının 32 – 33 derece olarak ölçüleceğini belirten meteoroloji yetkilileri, termometrelerin yarın da aynı seviyelerde olacağını bildirdi.

Yükselen sıcaklık İnegöllüleri hafta sonu da bunaltacak.

Cumartesi ve pazar günü 34 derece olması beklenen sıcaklık, yeni haftanın ilk günü ise zirve yaparak 35 dereceye ulaşacak.

İnegöllüleri yakıcı bir yeni hafta bekliyor.


Bu haber 4370 kez okundu.
GENEL - 12:17 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Oryantrin’de sezon tescillendi !
  Panndemi süresi nedeniyle Türkiye Oryantiring Federasyonu, 2019-2020 sezonunun müsabakalar tamamlanamadan tescillenmesine karar verdi. İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, bu sonuçlarla sezonu 5 Türkiye derecesi ile tamamlamış oldu.
 • 02
  3 Bölgede yıkım çakışmaları gerçekleştirildi !
  İnegöl Belediyesi 3 ayrı noktada kaçak yapı, tehlike arz eden metruk yapı ve bir kamu binasının yıkımını gerçekleştirdi.
 • 03
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 04
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 05
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.