14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Meteroloji uyardı ! Kuvvetli geliyor !

Meteoroloji İnegöl için 17 Haziran 2020 Çarşamba günü hava tahmin raporunu bildirdi. İnegöl’de hava sıcaklığı gün içerisinde 29 dereceye kadar yükselecek ve akşam saatlerinde kısa süreli yağış bekleniyor.
GENEL - Haziran 17, 2020 1:25 pm A A

İnegöl’de hava sıcaklığının 28 – 29 derece civarında seyredeceği bugün akşam saatlerinde kısa süreli bölgesel bir yağışın beklendiği bildirildi.

Sabah saatlerinden itibaren yüzünü gösteren güneşli ve çok bulutlu hava gün boyu ilçe genelinde etkisini gösterecek.

Meteorolojiden alınan bileğilere göre İnegöl yarından itibaren kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına giriyor.

Sıcaklığın 4 – 5  derece düşeceği İnegöl’de yarın gök gürültülü sağanak yağış etkili olmaya başlayacak.

Yağışlı havanın İnegöl’de önümüzdeki haftanın ortalarına kadar etkili olması bekleniyor.


Bu haber 830 kez okundu.
GENEL - 1:25 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemalpaşa Mahallesine 90 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde Hicran Sokak ve civarında 3 ayrı noktada toplamda 90 araçlık otopark yapımı için çalışmalara başladı.
 • 02
  Büyükşehir’den öğrencilere hijyen seti !
  Koronavirüs salgını sürecinde ertelenen yüz yüze eğitimin başladığı hafta öğrencilere kestane şekeri dağıtan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu sefer de ilkokul 1. sınıflar ve okul öncesi öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.
 • 03
  İnegöl’de film gibi kaza !
  Cuma Mahallesi’nde tabela değiştiren bir işçi kayan merdivenden düşmemek için atlayınca merdiven, o esnada bölgeden geçen bir kadının üstüne düştü. Görünmez kaza sonucu kadın yaralandı.
 • 04
  Covid – 19 denetimleri sürüyor
  Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkanı Alper Taban, sokak sokak cadde cadde gezerek covid-19 denetimlerini sürdürüyor. Esnaflar ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları noktasında uyarılıyor.
 • 05
  İnegöl Osb’den uzaktan eğitime yakın destek !
  Koronavirüs sürecinde eğitimlerini uzaktan alan öğrencilerin tablet bilgisayar ihtiyacını karşılamak için Kaymakamlık uhdesinde; İnegöl Belediyesi, İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile başlatılan kampanyaya İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nden (İnegöl OSB) destek geldi.