Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Meteroloji’den flaş uyarı !

Yaklaşık bir haftadır İnegöl’de etkili olan gök gürültülü sağanak yağışlar yeni haftada etkisini sürdürmeye devam edecek.
GENEL - Haziran 15, 2020 6:52 am A A

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son tahminlere göre haftanın ilk gününde gök gürültülü sağanak geçişler olacak.

Salı günü sıcaklık değerlerinin artması ile yağış beklenmiyor.

Çarşamba günü ile birlikte gök gürültülü sağanak yağış geçişleri tekrar etkili olmaya başlayacak.

Yağışlı havanın çarşamba günü ile birlikte hafta sonuna kadar aralıklarla etkili olmaya devam edeceği vurgulandı.

Hava sıcaklıkları mevsim normallerinde 25 ila 29 dereceler civarında seyretmeye devam edecek.


Bu haber 950 kez okundu.
GENEL - 6:52 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemalpaşa Mahallesine 90 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde Hicran Sokak ve civarında 3 ayrı noktada toplamda 90 araçlık otopark yapımı için çalışmalara başladı.
 • 02
  Büyükşehir’den öğrencilere hijyen seti !
  Koronavirüs salgını sürecinde ertelenen yüz yüze eğitimin başladığı hafta öğrencilere kestane şekeri dağıtan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu sefer de ilkokul 1. sınıflar ve okul öncesi öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.
 • 03
  İnegöl’de film gibi kaza !
  Cuma Mahallesi’nde tabela değiştiren bir işçi kayan merdivenden düşmemek için atlayınca merdiven, o esnada bölgeden geçen bir kadının üstüne düştü. Görünmez kaza sonucu kadın yaralandı.
 • 04
  Covid – 19 denetimleri sürüyor
  Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkanı Alper Taban, sokak sokak cadde cadde gezerek covid-19 denetimlerini sürdürüyor. Esnaflar ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları noktasında uyarılıyor.
 • 05
  İnegöl Osb’den uzaktan eğitime yakın destek !
  Koronavirüs sürecinde eğitimlerini uzaktan alan öğrencilerin tablet bilgisayar ihtiyacını karşılamak için Kaymakamlık uhdesinde; İnegöl Belediyesi, İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile başlatılan kampanyaya İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nden (İnegöl OSB) destek geldi.