29° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Meteroloji’den İnegöl İçin Yağış Uyarısı !

Meteoroloji İnegöl için 18 Haziran 2020 Perşembe günü hava tahmin raporunu bildirdi. İnegöl bu günden itibaren kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına giriyor. Hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 25 dereceye kadar düşecek.
GENEL - Haziran 18, 2020 3:02 pm A A

Meteorolojiden alınan bilgilere göre, İnegöl bugünden itibaren kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına giriyor.

Öğleden sonra ilçe merkezinde yer yer etkisini gösterecek olan sağanak yağış gün boyu İnegöl’de etkili olmayı sürdürecek.

Hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 25 derece olurken, yağış önümüzdeki günlerde de devam edecek.

ÇARŞAMBA’YA  KADAR YAĞIŞ

Meteoroloji yetkilileri, İnegöl’de yağışların Çarşamba gününe kadar yer yer  etkili olacağı bildirdi.

Hava sıcaklığında ise büyük bir değişim öngörmeyen yetkililer, termometrelerin 25-28 derece bandında seyredeceğini belirtti.


Bu haber 1160 kez okundu.
GENEL - 3:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Oryantrin’de sezon tescillendi !
  Panndemi süresi nedeniyle Türkiye Oryantiring Federasyonu, 2019-2020 sezonunun müsabakalar tamamlanamadan tescillenmesine karar verdi. İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, bu sonuçlarla sezonu 5 Türkiye derecesi ile tamamlamış oldu.
 • 02
  3 Bölgede yıkım çakışmaları gerçekleştirildi !
  İnegöl Belediyesi 3 ayrı noktada kaçak yapı, tehlike arz eden metruk yapı ve bir kamu binasının yıkımını gerçekleştirdi.
 • 03
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 04
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 05
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.