27° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Meteroloji’den uyarı .. 1 hafta daha !

Meteroloji’den yapılan son açıklamaya göre sağnak geçişleri 1 hafta daha etkili olmaya devam edecek .
GENEL - Haziran 16, 2020 12:56 pm A A

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son tahminlere göre önümüzdeki 1 hafta daha yağışların devam edeceğini açıklandı.Salı ve çarşamba günkü yağışların hafif olması beklenirken  perşembe gününden pazar gününe  kadar yağışların biraz daha orta kuvvette olacağı ve zaman zaman kuvvetli yağışlarda görüleceği açıklandı.

Bu süreçte hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyredeceği ifade edildi.


Bu haber 860 kez okundu.
GENEL - 12:56 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Emniyet’ten gece kulüplerine baskın !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İnegöl’de faaliyet gösteren içkili restaurant ve gece kulüplerine baskın düzenledi.
 • 02
  Bireysel Çöp Konteyner Uygulaması Fatih Mahallesinde Devam Ediyor
  Daha temiz İnegöl hedefine emin adımlarla ilerleyen İnegöl Belediyesi, daha önce pilot bölgelerde denenen ve başarı ile sonuçlanan ‘Bireysel Çöp Konteyner’ ve geri dönüşüm kutusu dağıtımına Fatih Mahallesinde devam etti.
 • 03
  Toplu taşımada korona denetimi !
  Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında otobüs ve minibüslerde maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.
 • 04
  Bu ay maaşınız eksik yatacak !
  Milyonlarca çalışan bu ay maaşını eksik alacak. Asgari ücretle çalışanlar eylül ayında yüzde 20 gelir vergisi dilimine girecek.
 • 05
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.