Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

MHP KAÇEP İNEGÖL’DEKİ STK’LARIN KADIN TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP temsilciliği, İnegöl’de faaliyet gösteren STK’ların kadın kolları bir araya gelerek istişareler gerçekleştirdi.
GENEL - Giriş : 14.01.2023 19:43 - Güncellenme : 14.01.2023 19:43 A A

Program sonrası açıklama yapan MHP İnegöl KAÇEP Başkanı Dilek Kurşunel şu ifadeleri kullandı;

“Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanlığı KAÇEP olarak ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının kadın yöneticileri ile bir araya gelip hem tanışmak hem de istişarelerde bulunmak niyetiyle organize ettiğimiz kahvaltı programımızda öncelikle davetimizi kabul edip bize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Kadının sosyal hayattaki yerini ne kadar önemsediğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Genel siyasette, yerel yönetimlerde derneklerde çeşitli sivil toplum kuruluşlarında söz ve yetki sahibi kadınlarımız arttıkça kendimizi daha da güçlü hissediyoruz. Toplumun sağlam temeller üzerinde kurulmasının en önemli unsuru olan kadınlarımızın her zaman sosyal yaşamda ve siyasetteki etkinliklerinin ağırlıklı olmasını istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz. Aynı niyet ve kararlılıkla İnegöl’ümüzde kadının varlığını ve gücünü çeşitli platformlarda bulunarak gösteren gücümüze güç katan tüm özverili kadınlarımıza yönetimim ve kendi adıma teşekkür ediyorum.”

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 400 kez okundu.
GENEL - 7:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Şubat ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi
  İnegöl Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. 5 gündem maddesinin masaya yatırıldığı mecliste 2 madde komisyona havale edilirken 3 gündem maddesi oylanarak kabul edildi.
 • 02
  LPG’ye zam bekleniyor
  LPG’ye cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 7 kuruşluk zam bekleniyor.
 • 03
  Motorine bir indirim daha geliyor !
  Motorin fiyatlarına 2 Şubat Perşembe gece yarısından itibaren 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.
 • 04
  Erdoğan, EYT için tarih verdi
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar kapsamında emekliliğe hak kazanan vatandaşlarımıza, ilk aylıkları şubat ya da mart gibi bağlanabilir” açıklamasını yaptı.
 • 05
  Şeker fiyatları son 6 yılın zirvesinde
  Emtia piyasası, bugün negatif bir yönde güne başladı. Şeker fiyatı 0,2166 dolar ile Kasım 2016’dan bu güne en yüksek seviyeyi gördü.