12° Sisli
 • EURO 6.50
 • DOLAR 5.89

MHP’DEN ALTEPE’YE OTOBÜS ELEŞTİRİSİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin İnegölspor’a otobüs aldıkları müjdesini vermesinin ardından MHP İlçe Başkanı Müfit Besler, daha önce MHP’nin benzer bir teklif sunduğunu ve reddedildiğini ileri sürerek, “Şimdi ne oldu da otobüs veriliyor” dedi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, geçtiğimiz hafta İnegöl’de katıldığı bir programda İnegölspor’a takım otobüsü aldıklarını ve otobüsün 3-4 gün […]
GENEL - Ağustos 17, 2015 2:47 pm A A

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin İnegölspor’a otobüs aldıkları müjdesini vermesinin ardından MHP İlçe Başkanı Müfit Besler, daha önce MHP’nin benzer bir teklif sunduğunu ve reddedildiğini ileri sürerek, “Şimdi ne oldu da otobüs veriliyor” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, geçtiğimiz hafta İnegöl’de katıldığı bir programda İnegölspor’a takım otobüsü aldıklarını ve otobüsün 3-4 gün içerisinde teslim edileceğini açıklamıştı.

Başkan Altepe’nin otobüs müjdesi sonrası, Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanı Müfit Besler sosyal medyadan eleştirilerde bulundu. Daha önce benzer bir teklifin MHP Bursa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Karaman tarafından sunulduğunu ancak reddedildiğini belirten Besler, otobüsün yapılmayan hizmetler için sus payı olduğunu iddia etti.

YAPILMAYAN HİZMETLERİN SUS PAYI MI?
Müfit Besler, yaptığı yorumda “Bursa Büyükşehir Ulaştırma Komisyonunda MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz İsmail Karaman İnegölspor ve diğer kulüpler kullansın diye 1 otobüs, 2 minibüs talep etti. İnegöllü meclis üyesi arkadaşlar dahil AK Partili Bursa Büyükşehir Meclis Üyeleri tarafından reddedildi. Şimdi ne oldu da otobüs veriliyor. Yapılmayan büyükşehir hizmetlerine sus payı mı?” İfadelerini kullandı.

Müfit Besler’in bu yorumuna AK Parti cephesinden nasıl bir açıklama geleceği merak konusu.

Bu haber 570 kez okundu.
GENEL - 2:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  7 bin polis adayı alınacak
  Emniyet Genel Müdürlüğü, polis alımlarını Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla gerçekleştirecek.
 • 02
  Sınır ötesi operasyonda son durum
  Türkiye’nin Suriye’deki 3. kapsamlı askeri operasyonu olan ‘Barış Pınarı Harekâtı’ 9 Ekim saat 16:00’da başladı.
 • 03
  Mehmetçik’e anlamlı bağış
  İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
 • 04
  Fikret Fidan resmen Başkan oldu
  İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nda uzun süredir beklenen Fikret Fidan başkanlığı partinin genel merkezi tarafından onaylandı.
 • 05
  Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı
  Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.