18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

Mhp’nin Yeni İlçe Başkanı Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hayati Bedir’in milletvekili aday adaylığı için MHP ilçe başkanlığından istifa etmesinin ardından ilçe başkanlığına Aytekin Torun getirildi. MHP teşkilatından yapılan açılamada “MHP İnegöl İlçe Başkanımız sayın Hayati BEDİR’in Milletvekiliği Aday Adayı olması sebebi ile boşalan İlçe Başkanlığına Sayın Aytekin TORUN görevlendirilmiştir.” denildi. İlgili
GENEL - Mayıs 4, 2018 9:59 am A A

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hayati Bedir’in milletvekili aday adaylığı için MHP ilçe başkanlığından istifa etmesinin ardından ilçe başkanlığına Aytekin Torun getirildi.

MHP teşkilatından yapılan açılamada “MHP İnegöl İlçe Başkanımız sayın Hayati BEDİR’in Milletvekiliği Aday Adayı olması sebebi ile boşalan İlçe Başkanlığına Sayın Aytekin TORUN görevlendirilmiştir.” denildi.

Bu haber 130 kez okundu.
GENEL - 9:59 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Balakuş’tan ROK tepkisi
  DP İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına Boşnaklara ağır hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın dönüşüne tepki gösterdi.
 • 02
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 03
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 04
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 05
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]