12° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

MİLLİ SPORCUYA DUYGULANDIRAN HEDİYE

Uzun süredir İnegölde yaşayan eski milli güreşçi İbrahim KUMAŞ İnegöl Gençlik ve Spor Müdürü tarafından ağırlanarak kendisine Türkiye Güreş federasyonu tarafından gönderilen hediyeler takdim edildi.
GENEL - Haziran 17, 2020 7:42 pm A A

Emniyetspor Kulübü adına 1965- 1980 yılları arasında mgüreş müsabakalarına çıkan milli sporcumuz 1971 yılında Ordu Milli takımı adına yarışarak dünya şampiyonu olmuştu. Uzun bir aradan sonra tekrar hatırlandığı için çok duygulandığını ifade eden KUMAŞ, “Bu vesileyle İnegöl Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Şevki Yücel’e ve İl müdürü Salih Başparmak’a, ayrıca Güreş Federasyonumuzun kıymetli temsilci ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki Yücel ise, “Biz kıymetli abimizi eski başarılarından dolayı her zaman takdir ediyor, ülkemiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Her zaman bizim için ve gençliğimiz için örnek olmuş bir abimiz bir milli sporcumuz olarak onunla iftihar ediyoruz. Onlarca madalyası ve her bir madalyanın çok güzel hikayeleri vardır. Biz bu tecrübeden her zaman istifade etmek isteriz. Şu pandemi sürecini atlattığımızda gençlerimizle İbrahim abimizi buluşturacağız inşallah. Bizi ziyaretiyle memnun etti kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sağlık ve afiyetle dolu uzun bir ömür diliyoruz” dedi


Bu haber 1250 kez okundu.
GENEL - 7:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemalpaşa Mahallesine 90 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde Hicran Sokak ve civarında 3 ayrı noktada toplamda 90 araçlık otopark yapımı için çalışmalara başladı.
 • 02
  Büyükşehir’den öğrencilere hijyen seti !
  Koronavirüs salgını sürecinde ertelenen yüz yüze eğitimin başladığı hafta öğrencilere kestane şekeri dağıtan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu sefer de ilkokul 1. sınıflar ve okul öncesi öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.
 • 03
  İnegöl’de film gibi kaza !
  Cuma Mahallesi’nde tabela değiştiren bir işçi kayan merdivenden düşmemek için atlayınca merdiven, o esnada bölgeden geçen bir kadının üstüne düştü. Görünmez kaza sonucu kadın yaralandı.
 • 04
  Covid – 19 denetimleri sürüyor
  Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkanı Alper Taban, sokak sokak cadde cadde gezerek covid-19 denetimlerini sürdürüyor. Esnaflar ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları noktasında uyarılıyor.
 • 05
  İnegöl Osb’den uzaktan eğitime yakın destek !
  Koronavirüs sürecinde eğitimlerini uzaktan alan öğrencilerin tablet bilgisayar ihtiyacını karşılamak için Kaymakamlık uhdesinde; İnegöl Belediyesi, İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile başlatılan kampanyaya İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nden (İnegöl OSB) destek geldi.