12° Sisli
 • EURO 6.50
 • DOLAR 5.89

Minik öykü için seferberlik başlatıldı!

Öykü Arin Yazıcı´ya donör olma ümidi ile İnegöl Beşiktaş Çarşı Grubu ve İnegöl Efsane Maraton Taraftar Grupları, toplu destekte bulunacak.
GENEL - Mart 2, 2019 6:50 pm A A

Minik öykünün 1,5 ayı kaldı İzmir de Kasım ayında nadir görülen Juvenil miyelomonositik lösemi (Jmml)teşhisi konulan 3,5 yaşında ki öykü arin Yazıcı´nın kök hücresi bulması için 1-15 Mart tarihleri arasında Kızılay aracı kan örnekleri toplayacaktır.buna kimin ne zaman ihtiyaç duyacağı bilinmiyor biliyorsunuz değil mi? yarın bir gün sevdiğimiz birinin hayatı ilik nakline bağlı olsa ve biz şu an, bizden uzak kişilerin ihtiyacı olduğunu bile bile gidip örnek vermiyorsak utançtan yerin dibine girmeliyiz,kişinin donör olabilme mucizesi, muazzam bir duygudur.dünyanın en enfes duygularından biridir.Lütfen arkadaşlar bu duyuruyu paylaşalım ve birilerinin yaşamlarına,mutluluklarına vesile olalım

MUCİZENİN ÖYKÜSÜNÜ YAZALIM…
3 Mart Pazar Günü Heykel Önünde Saat 12:00´de Beşiktaşlılar olarak Çarşı İnegöl Olarak (herşeyden önce insan olarak) Donör olma ümidiyle bir araya geliyoruz Tüm Beşiktaşlıları Bekliyoruz…!
kimbilir?uygun ilik BelkideSensin

DONÖR OL HAYAT KURTAR
10:00 18:00 Saatleri aralığında Kızılay aracı heykel önünde olacaktır

Bu haber 310 kez okundu.
GENEL - 6:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  7 bin polis adayı alınacak
  Emniyet Genel Müdürlüğü, polis alımlarını Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla gerçekleştirecek.
 • 02
  Sınır ötesi operasyonda son durum
  Türkiye’nin Suriye’deki 3. kapsamlı askeri operasyonu olan ‘Barış Pınarı Harekâtı’ 9 Ekim saat 16:00’da başladı.
 • 03
  Mehmetçik’e anlamlı bağış
  İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
 • 04
  Fikret Fidan resmen Başkan oldu
  İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nda uzun süredir beklenen Fikret Fidan başkanlığı partinin genel merkezi tarafından onaylandı.
 • 05
  Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı
  Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.