22° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

MİNİK PIRLANTALARIN KURAN’A GEÇME SEVİNCİ

Özel pırlanta çocuk akademisi öğrencileri değerler eğitimi öğretmenleri ve idarenin düzenlediği etkinlikte kuranı kerime geçmenin sevincini yaşadı etkinlikte minik pırlantalar öğrendikleri duaları hadisleri söylediler. Her ay kuranı kerime geçen öğrencilerin ailelerinin de katılacağı programlarla etkinlikler düzenlenecek. Özel pırlanta akademisi etkinlik öğretmeni Elif Hanım “ programımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum eğitimlerimiz sonucunda kuranı kerimi okumaya başlayan öğrencilerime […]
3. Sayfa - Ocak 14, 2015 1:38 pm A A

Özel pırlanta çocuk akademisi öğrencileri değerler eğitimi öğretmenleri ve idarenin düzenlediği etkinlikte kuranı kerime geçmenin sevincini yaşadı etkinlikte minik pırlantalar öğrendikleri duaları hadisleri söylediler. Her ay kuranı kerime geçen öğrencilerin ailelerinin de katılacağı programlarla etkinlikler düzenlenecek. Özel pırlanta akademisi etkinlik öğretmeni Elif Hanım “ programımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum eğitimlerimiz sonucunda kuranı kerimi okumaya başlayan öğrencilerime çok teşekkür ediyorum” dedi. MİNİK PIRLANTALARIN KURAN2 copyProgramların devam edeceğini belirten Elif Hanım “çocuklarımızın kuranı kerime geçişlerinin mutluluğunu bizlerle beraber yaşayan ailelere de teşekkür ediyorum çocuklarına evde tekrar yaptırmalarını da istiyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Düşünce gazetesi olarak ilk aydan kuranı kerime geçen Alper Efe Sevinç, Furkan Baydar  evlatlarımıza ve gazete sahibimizin biricik evladı Azra Arda’yı tebrik ediyoruz.

 

Bu haber 470 kez okundu.
3. Sayfa - 1:38 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ