23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

MİNİK PIRLANTALARIN KURAN’A GEÇME SEVİNCİ

Özel pırlanta çocuk akademisi öğrencileri değerler eğitimi öğretmenleri ve idarenin düzenlediği etkinlikte kuranı kerime geçmenin sevincini yaşadı etkinlikte minik pırlantalar öğrendikleri duaları hadisleri söylediler. Her ay kuranı kerime geçen öğrencilerin ailelerinin de katılacağı programlarla etkinlikler düzenlenecek. Özel pırlanta akademisi etkinlik öğretmeni Elif Hanım “ programımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum eğitimlerimiz sonucunda kuranı kerimi okumaya başlayan öğrencilerime […]
3. Sayfa - Ocak 14, 2015 1:38 pm A A

Özel pırlanta çocuk akademisi öğrencileri değerler eğitimi öğretmenleri ve idarenin düzenlediği etkinlikte kuranı kerime geçmenin sevincini yaşadı etkinlikte minik pırlantalar öğrendikleri duaları hadisleri söylediler. Her ay kuranı kerime geçen öğrencilerin ailelerinin de katılacağı programlarla etkinlikler düzenlenecek. Özel pırlanta akademisi etkinlik öğretmeni Elif Hanım “ programımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum eğitimlerimiz sonucunda kuranı kerimi okumaya başlayan öğrencilerime çok teşekkür ediyorum” dedi. MİNİK PIRLANTALARIN KURAN2 copyProgramların devam edeceğini belirten Elif Hanım “çocuklarımızın kuranı kerime geçişlerinin mutluluğunu bizlerle beraber yaşayan ailelere de teşekkür ediyorum çocuklarına evde tekrar yaptırmalarını da istiyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Düşünce gazetesi olarak ilk aydan kuranı kerime geçen Alper Efe Sevinç, Furkan Baydar  evlatlarımıza ve gazete sahibimizin biricik evladı Azra Arda’yı tebrik ediyoruz.

 


Bu haber 1370 kez okundu.
3. Sayfa - 1:38 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.