17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Mobiliyum Avm’ye rekor ziyareti !

Mobiliyum AVM Yeni Normalleşme Sürecine Rekor Ziyaretçi ile girdi. 
EKONOMİ - Haziran 8, 2020 4:17 pm A A

Yaklaşık 3 Ay’dır Dışarı Çıkma Yasakları ve Kendi kararı ile kapalı olan Mobiliyum AVM Haziran Ayının ilk haftasını rekor düzeyde ziyaretçi ağırlayarak tamamlamış oldu.
01-07 Haziran tarihleri arasında toplamda 15.000’e yakın ziyaretçi ağırlamanın mutluluğu tüm üyeler hissetmiş oldu. Bu süreç içerisinde Kurumsal kimliğini, Üyeleri ile olan bağlarını koruması ve Tüm Türkiye’de yapmış olduğu reklamlar ile bu haftadan itibaren ve yaz sürecinde de rekor düzeyde ziyaretçilerini ağırlama hedefine inegöl ve Mobiliyum olarak üyelerine değer katmaya devam edecektir.


Bu haber 950 kez okundu.
EKONOMİ - 4:17 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MOSDER: Mobilya sektörü yönünü 2021 yılına çevirdi!
  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 2021-2023 döneminin ekonomideki yol haritasını çizecek Yeni Ekonomi Programı’nı açıkladı. ‘Yeni Dengeleme, Yeni Normal ve Yeni Ekonomi’ olmak üzere 3 ana başlık altında toplanan programı mobilya sektörü adına değerlendiren Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, “Sayın bakanımızın üzerinde durduğu katma değerli üretim, istihdam ve ekonomik hayatın sürdürülebilirliğinin sağlanması noktasında mobilya sektörünün Türkiye ekonomisi üzerindeki rolü oldukça büyüktür” dedi.
 • 02
  İnegöl’ün 193 Maddelik Doğal Afet Eylem Planı Tamamlandı
  İnegöl Belediyesi öncülüğünde farklı kurumlardan 11 kişinin oluşturduğu Doğal Afetler Risk ve Eylem Planı Kurulu, 2019 yılı Kasım ayında başlattığı çalışmasını tamamladı. Kurul; kısa, orta ve uzun vadede yapılacak 193 maddelik eylem planını hazırladı. Belediye Başkanı Alper Taban, bugün düzenlenen basın toplantısında hazırlanan raporu açıklayarak atılacak adımları duyurdu.
 • 03
  Çorum FK’da Sinan Kurumuş sesleri
  TFF 2.Lig Beyaz gurupta mücadele eden İnegölsporun rakibi Çorum FK, İnegöllü isim Sinan Kurumuş ile prensipte anlaştı. Kurumuş yarın Çorum’a gidecek.
 • 04
  Bakan Koca’dan açıklama
  Son dakika haberi: Bakan Koca bugünkü verileri açıkladı.
 • 05
  Benzine zam geldi!
  Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14 kuruş zam geldi.