21° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Mobiliyum’da fuar bilançosu açıklandı

İnegöl Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Talha Timurhan, geçtiğimiz hafta düzenlenen MODEF Fuarı ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenledi.
GENEL - Ekim 13, 2019 4:34 pm A A

Timurhan, “Bugün ki aldığım rakamlara göre Mobiliyum olarak fuar süresince 28 bin kişiyi ağırlamışız” dedi.

28 BİN KİŞİYİ AĞIRLADIK

Geride kalan fuarla alakalı değerlendirmelerde bulunan Talha Timurhan, “Bilindiği gibi 42. MODEF EXPO Fuarı düzenlendi. Bu fuarın öncelikle şehrimize ve ülkemize hayırlar bereketler getirmesini diliyorum. Bizde Mobiliyum olarak arkadaşlarımızla bu fuara nasıl katkı koyabiliriz diye düşündük. Her fuar yeni bir tecrübedir. Bizde bu fuarda farklı etkinlikler düzenledik. Bugün ki aldığım rakamlara göre fuar süresince 28 bin kişiyi ağırlamışız. Yapmış olduğum görüşmelerde hem A etabı hemde B etabı durumlarından memnun. % 85-90 civarında mobilyacılarımız memnun. Mobiliyum üyelerimize ayrıca buradan teşekkür etmek istiyorum. Her biri fuara özel hazırlanmışlar. Fuar genel olarak herkese mutluluk verdi. Tabi ki mutlu olmayan arkadaşlarımızda vardır. Onlarda bu fuardan bir tecrübe ediniyorlar. Belki malları çok güzeldi bir fiyat oturtamadılar. Belki ürünlerini sergileyemediler, belkide kombin tercihini yanlış yaptılar. Ama genel anlamda baktığımda mobilyacılarımız durumlarından memnun. İnşallah daha güzel fuarları hep beraber gerçekleştiririz” şeklinde konuştu.

ŞEHRİN TÜM KATMANLARI FAYDALANDI

Sözlerine devam eden Timurhan, “MODEF alanında fuara katılan arkadaşlarımızın da fuarlarının iyi geçtiğini duydum. İnşallah onlarda bereketli bir fuar geçirmişlerdir. Mobiliyum AVM 225 bin metrekare kapalı alana sahip Avrupa’nın, Türkiye’nin en büyük kapalı mobilya AVM’si konumunda. Biz yönetime geldiğimiz ilk aşamada borçlu bir AVM aldık ama borçlarını bitirdik ve yarım kalan B etabının çalışmalarına başladık. Şuanda B etabı da hizmete açılmış durumda. Yavaş yavaş Mobiliyum’un ismini Türkiye’ye Dünya’ya duyurmamız için ne gerekiyorsa biz yönetim olarak yapmaya hazırız. Fuar’ın oluşumuyla beraber şehrin tüm katmanları fuardan istifade etti. Fuar’ın artısı enerjisi çok farklı oluyor. Fuar’ın bereketini tüm İnegöl görüyor. Önümüzde ki son 4 seneyi İnegöl olarak kaçırmamamız gerekiyor. Gerek siyaset gücümüzle, gerek birlik ve beraberliğimizle önümüzdeki son 4 yılı ben bulunmaz bir velinimet olarak görüyorum. İnşallah bunu iyi değerlendiririz. İnegöl’e daha iyi bir fuar alanı nasıl kazandırırız, MODEF fuarını nasıl daha ileriye götürürüz, Ertuğrulgazi Caddemizin değerini kaybettirmeden orayı nasıl aktif tutarız bunları birlik ve beraberlik içerisinde şehrin tüm katmanlarıyla oturup istişare ederek daha ileriye gideriz” diye konuştu.

BİZİM GÜCÜMÜZ VAR

Kendisinin de bir fuar katılımcısı olarak memnun ayrıldığını belirten Timurhan, “Derslerimize iyi çalışırsak, yaptığımız ürünleri ve fiyatlarını iyi ayarlaya bilirsek fuar başarılı geçebiliyor. İnegöl dışarıdan alıcı heyetleri buraya getirebiliyor. Bizim bu gücümüz var. Tüm saçlar bir araya gelince zaten ticaret meydana geliyor. Sadece üretmek veya satmak yetmiyor. İkisi arasındaki dengeyi iyi kurmamız gerekiyor. Yapmış olduğumuz AVM ilçemizi ve ülkemizi yurt dışına tanıtmak anlamında mükemmel bir yer. Burada gelen misafiri tutabiliyoruz. Sosyal hizmet anlamında veya mağazalarımızın geniş ve seçenekli olmasından dolayı gelen müşteri rahatlıkla istediğini buluyor” ifadelerini kullandı.


Bu haber 1300 kez okundu.
GENEL - 4:34 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama