10° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.73

Mobiliyum’da fuar bilançosu açıklandı

İnegöl Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Talha Timurhan, geçtiğimiz hafta düzenlenen MODEF Fuarı ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenledi.
GENEL - Ekim 13, 2019 4:34 pm A A

Timurhan, “Bugün ki aldığım rakamlara göre Mobiliyum olarak fuar süresince 28 bin kişiyi ağırlamışız” dedi.

28 BİN KİŞİYİ AĞIRLADIK

Geride kalan fuarla alakalı değerlendirmelerde bulunan Talha Timurhan, “Bilindiği gibi 42. MODEF EXPO Fuarı düzenlendi. Bu fuarın öncelikle şehrimize ve ülkemize hayırlar bereketler getirmesini diliyorum. Bizde Mobiliyum olarak arkadaşlarımızla bu fuara nasıl katkı koyabiliriz diye düşündük. Her fuar yeni bir tecrübedir. Bizde bu fuarda farklı etkinlikler düzenledik. Bugün ki aldığım rakamlara göre fuar süresince 28 bin kişiyi ağırlamışız. Yapmış olduğum görüşmelerde hem A etabı hemde B etabı durumlarından memnun. % 85-90 civarında mobilyacılarımız memnun. Mobiliyum üyelerimize ayrıca buradan teşekkür etmek istiyorum. Her biri fuara özel hazırlanmışlar. Fuar genel olarak herkese mutluluk verdi. Tabi ki mutlu olmayan arkadaşlarımızda vardır. Onlarda bu fuardan bir tecrübe ediniyorlar. Belki malları çok güzeldi bir fiyat oturtamadılar. Belki ürünlerini sergileyemediler, belkide kombin tercihini yanlış yaptılar. Ama genel anlamda baktığımda mobilyacılarımız durumlarından memnun. İnşallah daha güzel fuarları hep beraber gerçekleştiririz” şeklinde konuştu.

ŞEHRİN TÜM KATMANLARI FAYDALANDI

Sözlerine devam eden Timurhan, “MODEF alanında fuara katılan arkadaşlarımızın da fuarlarının iyi geçtiğini duydum. İnşallah onlarda bereketli bir fuar geçirmişlerdir. Mobiliyum AVM 225 bin metrekare kapalı alana sahip Avrupa’nın, Türkiye’nin en büyük kapalı mobilya AVM’si konumunda. Biz yönetime geldiğimiz ilk aşamada borçlu bir AVM aldık ama borçlarını bitirdik ve yarım kalan B etabının çalışmalarına başladık. Şuanda B etabı da hizmete açılmış durumda. Yavaş yavaş Mobiliyum’un ismini Türkiye’ye Dünya’ya duyurmamız için ne gerekiyorsa biz yönetim olarak yapmaya hazırız. Fuar’ın oluşumuyla beraber şehrin tüm katmanları fuardan istifade etti. Fuar’ın artısı enerjisi çok farklı oluyor. Fuar’ın bereketini tüm İnegöl görüyor. Önümüzde ki son 4 seneyi İnegöl olarak kaçırmamamız gerekiyor. Gerek siyaset gücümüzle, gerek birlik ve beraberliğimizle önümüzdeki son 4 yılı ben bulunmaz bir velinimet olarak görüyorum. İnşallah bunu iyi değerlendiririz. İnegöl’e daha iyi bir fuar alanı nasıl kazandırırız, MODEF fuarını nasıl daha ileriye götürürüz, Ertuğrulgazi Caddemizin değerini kaybettirmeden orayı nasıl aktif tutarız bunları birlik ve beraberlik içerisinde şehrin tüm katmanlarıyla oturup istişare ederek daha ileriye gideriz” diye konuştu.

BİZİM GÜCÜMÜZ VAR

Kendisinin de bir fuar katılımcısı olarak memnun ayrıldığını belirten Timurhan, “Derslerimize iyi çalışırsak, yaptığımız ürünleri ve fiyatlarını iyi ayarlaya bilirsek fuar başarılı geçebiliyor. İnegöl dışarıdan alıcı heyetleri buraya getirebiliyor. Bizim bu gücümüz var. Tüm saçlar bir araya gelince zaten ticaret meydana geliyor. Sadece üretmek veya satmak yetmiyor. İkisi arasındaki dengeyi iyi kurmamız gerekiyor. Yapmış olduğumuz AVM ilçemizi ve ülkemizi yurt dışına tanıtmak anlamında mükemmel bir yer. Burada gelen misafiri tutabiliyoruz. Sosyal hizmet anlamında veya mağazalarımızın geniş ve seçenekli olmasından dolayı gelen müşteri rahatlıkla istediğini buluyor” ifadelerini kullandı.

Bu haber 740 kez okundu.
GENEL - 4:34 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ak Parti’de ihraç!
  24. Dönem Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edildi.
 • 02
  İnegöl’de flaş operasyon!
  İnegöl’de kaçak sigara ve tütün sattığı tespit edilen iş yerlerine operasyon düzenlendi.
 • 03
  İnegöllüler dikkat! 24 saat sular kesik olacak..
  BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında İnegöl’de 13 Mahallede sular kesilecek.
 • 04
  Akılcı İlaç Kullanımına Dikkat Çekildi
  İnegöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Enver Ünal, beraberindeki Müdürlük personeliyle birlikte 18 Kasım Dünya Akılcı İlaç Günü kapsamında Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara’yı ziyaret etti.
 • 05
  Altında düşüş!
  Piyasalar haftaya hareketli başladı. Merkez Bankalarının faiz indirimleri sonrası yatay seyreden döviz kuru ile altın fiyatlarında düşüş bugün başladı.Piyasalardan alınan son dakika bilgilerine göre gram ile çeyrek altın fiyatı son 2 ayın en düşük seviyesini gördü.