seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Mobilyacılar Odası’ndan lokma ikramı

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası, yaklaşan Mevlit Kandili öncesi sanayi esnafına lokma dağıtımı gerçekleştirdi.
GENEL - Ekim 15, 2021 4:59 pm A A

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası tarafından Sanayi Camii’nde Cuma Namazı çıkışı lokma dağıtımı yapıldı. Lokma dağıtımı sonrası açıklamalarda bulunan Oda Başkanı Özcan Ayhan; “Öncelikle tüm ilçe halkımızın, İslam aleminin mübarek Mevlit Kandili’ni kutluyorum. Peygamber Efendimizin dünya teşrif ettiği gün olarak kutladığımız Mevlit Kandili öncesi bizler de oda olarak bir lokma dağıtımı gerçekleştirmek istedik. Mobilyacılarımızı etkinliğimize davet ettik. 1500 kişilik lokma ikramımız oldu. Onun öncesinde de dualarımızı ettik. Yakın zamanda kaybettiğimiz Genel Sekreterimiz Kamuran Balkan, odamızda eksper olarak görev yapan Sami Coşkun, oda yönetimimizde geçmiş yıllarda yer almış olan Sebahattin Tekeli ve Ziya Koyu’ya da dua ettik. Onları da rahmetle andık.  Tüm merhum mobilyacılarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. Ayhan, lokma ikramına katılan sanayi esnafına ve lokma dağıtımını yapan Yeşil Bursa Lokmacısı’na da teşekkür etti.

resim yükle

Bu haber 690 kez okundu.
GENEL - 4:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöllüler dikkat! Kayıp aranıyor
  Kırsal Hamamlı mahallesinde gündüz evinden çıkan ve yaklaşık 8 saattir haber alınmayan gencin bulunması için ekipler seferber oldu.
 • 02
  Belediye Başkanı tutuklandı !
  Kırklareli’nin Vize ilçesi Kıyıköy Belediyesi’nde usulsüzlük ve rüşvet iddiaları üzerine düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Belediye Başkanı Ender Sevinç tutuklandı.
 • 03
  Allahım ne zor günlerden geçiyoruz !
  Yozgat’ta meydana gelen olayda, cani anne bebeğini öldürüp sobada yaktı.
 • 04
  STOKÇULAR BEDELİNİ ÖDEYECEK
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, faiz, döviz kurları, fiyat artışlarına ilişkin önemli mesajlar verdi. Erdoğan ayrıca stokçulara da gönderme yaparak bedel ödeyeceklerini bildirdi.
 • 05
  BİR GENÇ DAHA UYUŞTURUCUYA KURBAN GİTTİ!
  Denizli’de meydana gelen olayda, 30 yaşındaki bir genç uyuşturucu madde komasına girerek hayatını kaybetti.