seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

11° Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Modern Hayvan Pazarı İlk Bayramda Yüzleri Güldürdü

İnegöl Belediyesi’nin Alibeyköy mevkiinde hayata geçirdiği modern hayvan pazarı, görücüye çıktığı ilk bayramda yüzleri güldürdü. Modern hayvan pazarında ihale usulü ile satılan kotralardaki kurbanlık satışlarının büyükbaş hayvanlarda yüzde 98, küçükbaş hayvanlarda ise yüzde 80 oranında olduğu belirtildi.
GENEL - Temmuz 24, 2021 5:16 pm A A

İnegöl’ün önemli ihtiyaçlarından ve Başkan Alper Taban’ın 94 seçim beyanından biri olan Modern Hayvan Pazarını hizmete alan İnegöl Belediyesi, oluşturduğu pazar alanı ile hem satıcıların hem de alıcıların yüzünü güldürdü. Görücüye çıktığı ilk Kurban Bayramında satılan hayvan yüzdelerine oranla ciddi bir memnuniyet sağlayan yeni hayvan pazarı, hem alıcılardan hem de satıcılardan tam not aldı.

KURBANLIKLARDA CİDDİ SATIŞ

İnegöl Belediyesi Yeni Hayvan Pazarındaki ihale ile satışa sunulan 120 kotradaki büyükbaş hayvanlardan 2.350’si satılarak yüzde 98’lik ciddi bir satış sağlandı. Modern Hayvan Pazarının diğer bir bölümünde satışa çıkarılan 40 kotradaki küçükbaş hayvanlardan ise, 2.000 âdeti satılarak yüzde 80 oranında satışı oldu.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ KULLANIMA SUNDUK

İnegöl’ün önemli ihtiyaçlarından biri olan hayvan pazarı konusu üzerinde titizlikle çalışma sağlayıp kısa sürede hizmete alınmasını sağlayan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, modern hayvan pazarının satış oranlarının memnuniyet ile karşılandığını belirterek bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Alper Taban, ‘’Oluşturduğumuz yeni hayvan pazarı ile şehrimizde güzel bir hareketlilik oldu. Uzun yıllardır ihtiyaç duyulan modern hayvan pazarımızı söz verdiğimiz gibi zamanında yetiştirerek vatandaşlarımızın kullanımına sunmuş olduk. Yeni Hayvan Pazarımız gerek sosyal donatı alanları, gerek büyüklüğü gerekse de ihtiyaca uygun olmasıyla öne çıkıyor. Satış oranlarına da baktığımızda ciddi bir memnuniyetin ve satışın olduğunu görüyoruz. Büyükbaş hayvanlarda yüzde 98, küçükbaş hayvanlarda ise yüzde 80 oranında satışın olması bizleri de memnun etti. İnşallah diğer yıllarda bu rakamlar daha da artarak devam edecektir. Buradan nasibini alan ve diğer tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramını bir kez daha tebrik ediyorum.’’ dedi.

resim yükle

Bu haber 1040 kez okundu.
GENEL - 5:16 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ‘TARİHİ BİR ADIM ATIYORUZ!’
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan kritik Kabine toplantısı sona erdi.
 • 02
  Sülfürik asit yüklü tanker yandı
  İnegöl-Domaniç yolu üzerinde seyir halinde olan sülfürik asit yüklü tanker de yangın çıktı. Yangın İtfaiye ekiplerince söndürüldü. Olay İnegöl-Domaniç yolu üzeri İnegöl’ün Tahtaköprü mahallesi mevkiinde meydana geldi.
 • 03
  SAADET PARTİSİ İNEGÖL’DE ARTAN ADLİ OLAYLARA DİKKAT ÇEKTİ
  İnegöl Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Orhan Bektaş, son yıllarda İnegöl’de uyuşturucu kullanımı, gasp, cinayet ve intihar vakalarının arttığını söyleyerek acilen bu konuda bir adım atılmasını istedi.
 • 04
  KADIN PROGRAMLARI KALDIRILACAK MI?
  RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, gündemden düşmeyen kadın programları hakkında konuştu. Şahin, milyonlarca kişi tarafından izlenen programların kaldırılıp, kaldırılmayacağı hakkında açıklama yaptı.
 • 05
  Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Kudüs Derneği tarafından düzenlenen ‘Aksa Kandilleri’ programı, dikkatleri Müslümanların kırmızı çizgisi olan Kudüs’e çekti.
resim yükle
resim yükle

bsr steglitz