damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

13 Eylül 14:15 ‘Kimsenin şüphesi olmasın’

kemeravm.gif resim yükle

Motorine kallavi zam geldi 40 lirayı aştı!

Giriş : 13:47 - Güncellenme : 13.09.2023 13:47

Motorine gece yarısı büyük zam geldi. Zam öncesi benzin istasyonlarında kuyruklar oluştu. Motorinin litre fiyatı 2 lira 3 kuruş arttı. İşte 13 Eylül 2023 Çarşamba günü güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları.

Küresel petrol üreticilerinin arz yönlü kesinti kararlarını uzatmasının ardından brent petrolün 90 dolar seviyesinin üzerine çıkması ile akaryakıt fiyatlarında da hareketlilik hızlandı.

Güne 92,13 Dolar’dan başlayan Brent petrolün varil fiyatı da 92,05 Dolar’dan işlem görüyor.

Brent petrolün 90 doların üzerine çıkması sonrasında bugünden geçerli olmak üzere ( 13 Eylül Çarşamba ) akaryakıt fiyatları bir kez daha zamlandı.  Dolar/TL’nin güçlü seyrini sürdürmesi ve ve brent petrolün 90 doların üzerine çıkması sonrasında Motorinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren 2 lira 3 kuruş zam geldi.

Ancak daha biz motorin zammının şokunu atlatamadan bir zam haberi daha geldi. Motorinin ardından şimdi de benzine okkalı bir zam geliyor.

Alınan bilgilere göre benzine bu gece yarısından sonra ( 14 Eylül Perşembe itibariyle ) geçerli olmak üzere 1 lira 64 kuruş zam gelecek.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu