15° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

MSB Duyurdu! Sınırda 16 Terörist Yakalandı

Sınırda 16 terörist Türkiye’ye yasa dışı yollardan girmek isterken yakalandı.
3. Sayfa - Şubat 21, 2021 5:44 pm A A
Milli Savunma Bakanlığı, Hatay Reyhanlı ve Narlıca bölgelerinde görevli hudut birliklerinin, Suriye’den ülkemize yasa dışı yollarla giriş yapmak isteyen 16 teröristi yakaladığı, teröristlerden 2’sinin HTŞ, diğerlerinin DEAŞ mensubu olduğunun tespit edildiğini bildirdi.

MSB’den yapılan açıklamada, “Hatay’ın Reyhanlı ve Narlıca bölgelerinde görevli hudut birliklerimiz, Suriye’den ülkemize yasa dışı yollarla girmeye çalışan 16 kişiyi yakaladı. Yapılan incelemede, yakalanan şahıslardan 2’sinin HTŞ, 2’sinin de DEAŞ terör örgütü mensubu olduğu tespit edildi.” ifadeleri yer aldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 5060 kez okundu.
3. Sayfa - 5:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber ! Şehitlerimiz var ..
  Bitlis’ten kahrede haber geldi 9 askerimiz şehit oldu.
 • 02
  İnegöl’de Kontrollü Normalleşme Denetimleri Başladı
  Bursa’da kontrollü normalleşme süreciyle birlikte kısıtlamaların bir kısmının kaldırılmasıyla birlikte, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan ve Belediye Başkanı Alper Taban sahaya indi. Arslan ve Taban, beraberindeki heyetle birlikte ilçe merkezinde kontrollü normalleşme denetimleri gerçekleştirdi.
 • 03
  İnegöl’de feci kaza !
  Kırmızı ışık ihlali yapan araç TIR ile çarpıştı, üst geçitteki vatandaşlar meraklı gözlerle izlediler
 • 04
  KAYMAKAM EREN ARSLAN İNEGÖL KÖFTESİ PİŞİRDİ !
  Kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte bugün denetimlere çıkan İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, girmiş olduğu bir iş yerinde İnegöl Köftesi pişirdi.
 • 05
  ÖĞRENCİYE SIFIR ARAÇ ŞOKU
  İnegöl’de yaşayan Onur Aydemir (20), babasının hediye olarak aldığı 460 bin TL değerindeki sıfır model otomobile yaptırdığı ekspertiz incelemesinde, bagaj kapağının değişmiş ve boyalı olduğunu öğrendi.