seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Muharrem İnce’den sert sözler !

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce vatandaşlara seslenerek “Erdoğan’ı bir daha seçerseniz dolar 50 lira olur” ifadelerini kullandı.
EKONOMİ - Mayıs 13, 2022 12:46 am A A

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Hatay Dörtyol’da dolmuş esnafıyla bir araya geldi. Esnafa ekonomik sorunların nedenini çözümüyle birlikte anlatan İnce, iktidara yüklendi.

İnce’nin konuşmasından satırbaşları;

BANKALAR YÜZDE 235 BÜYÜDÜ
“Türkiye’de işçi zorda, emekli zorda, işsiz zorda, öğrenci zorda. Üniversite kantininde sordum çocuklara en büyük sorun ne dedim? Karnımızı doyuramıyoruz dediler. Peki 2022’nin ilk üç ayında en fazla kâr eden sektör hangisi? Bankalar. Ne kadar artırmışlar kârlarını, yüzde 235. Yüzde 1000 kar eden banka var. Bu bankalara bu parayı Erdoğan verdi. Merkez Bankası’ndan aldı yüzde 14 faizle parayı, yüzde 24 faizle sattı. Aradaki farkı memur, çiftçi, emekli, esnaf ödüyor. Bankaların kasası para doldu. Yüzde 235 büyüdüler.

DOLAR 50 TL OLUR
23 milyon ton buğday tüketiyoruz. 17 milyon ton üretiyoruz. Bir zamanlar satıyorduk. 6 milyon ton buğdayı dışarıdan alıyoruz. Türk çiftçisinden 2.25 liraya aldılar. Ukraynalı’dan 6 liraya aldılar. Yazık günah bu millete. Sonra da dönüyor millete faiz haram. Faiz haramsa neden çiftçiden faiz alıyorsun? Öğrencinin kredi borcundan, esnafın kredisinden neden faiz alıyorsun o zaman.
Yüzde 19 faiz haram da yüzde 14 faiz helal mi? Bu millet kendi kararını kendi verecek. Daha önce söylemiştim. Erdoğan bir daha seçilirse dolar 10 lira olur dedim. Seçildi 15 lira oldu. Erdoğan’ı bir daha seçerseniz dolar 50 lira olur. Bunu göndermek lazım. Memlekete hayır gelmez bundan artık.”


Bu haber 20 kez okundu.
EKONOMİ - 12:46 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Muharrem İnce’den sert sözler !
  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce vatandaşlara seslenerek “Erdoğan’ı bir daha seçerseniz dolar 50 lira olur” ifadelerini kullandı.
 • 02
  İnegöllüler yarına dikkat !
  Meteoroloji İnegöl için hafta sonu hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre ilçemizde hava mevsim normallerinde seyredecek.
 • 03
  Kahreden haber şehidimiz var !
  Gaziantep’teki Köprübatı Hudut Karakolu’na yapılan hain terör saldırısında yaralanan askerlerden biri şehit oldu.
 • 04
  Gemlik’i yasa boğan ölüm !
  Bursa’nın Gemlik ilçesinde görev yapan Jandarma Astsubay Başçavuş Hakan Çiftçi, geçirdiği rahatsızlık sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 05
  Chp Kaftancıoğlu’na sahip çıktı !
  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul İl binasına geldi. Kılıçdaroğlu canlı yayında halka seslendi.