seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

MÜSİAD KADIN İNEGÖL ZİRVEDE

Haftasonu Alanya’da MÜSİAD Alanya Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen MÜSİAD 105. Genel İdare Kurulu Toplantısında, MÜSİAD Kadın İnegöl yapmış olduğu faaliyetler ve projeler genel değerlendirmesinde Türkiye genelinde 1.’lik Ödülünün sahibi oldu.
GENEL - Mart 28, 2022 2:44 pm A A

Her üç ayda bir farklı bir Şubenin ev sahipliğinde gerçekleştirilen MÜSİAD GİK Toplantılarının 105.’si MÜSİAD Alanya Şubesi ev sahipliğinde 25-26 Mart tarihlerinde, “Nitelikli Turizmin Geliştirilmesi” konu başlığıyla gerçekleştirildi. Toplantıya MÜSİAD İnegöl Şubesi, MÜSİAD İnegöl Gençlik Kurulu ve MÜSİAD Kadın İnegöl Yöneticileri de katılım sağladı.
105. Genel İdare Kurulu Toplantısı içersinde yapılan MÜSİAD Kadın Başkanlar toplantısına MÜSİAD Kadın İnegöl damgasını vurdu. 1 Yıllık genel değerlendirme sonuçlarının da açıklandığı toplantıda MÜSİAD Kadın İnegöl bu değerlendirmeler sonucunda Yapılanması gerçekleştirilmesi tüm MÜSİAD Kadın Şubeleri arasında 1.’liği aldı. 1.’lik ödülünü MÜSİAD Kadın Başkanı Meryem İlbahar elinden alan MÜSİAD Kadın İnegöl Başkanı Ülkü Kocaoğlu açıklamalarda bulundu.
Kocaoğlu açıklamasında, kadının bulunduğu her alanda farkındalık oluşturmayı gaye edinen MÜSİAD Kadın İnegöl olarak yapmış olduğumuz tüm faaliyet ve projelerin takdirini almış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Proje ve faaliyetlerin gerçekleşmesinde yanımda olan tüm yönetici arkadaşlarıma, MÜSİAD yönetim kuruluna ve şube başkanıma teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Kadın olarak bizler yalnızca varolma, değer görme ve ehlileştiğimiz herşeyi değerli kılabilme gayretinden başka bir çıkar gütmeyiz. Kadın tartışmasız yaratılışta mutlak mukaddes bir değerdir. Kadın toplumun sağlam temeller üzerine inşa edilmesi ve aile yapısının sağlıklı gelecek nesillere aktarımı için önemli role sahiptir. Biz de bu minvalde yol almayı ve zirveyi korumayı devam edeceğiz dedi.


Bu haber 290 kez okundu.
GENEL - 2:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.