27° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

MÜSİAD’TAN İNEGÖLSPOR’A MASKE DESTEĞİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel ile yönetim kurulu üyeleri, İnegölspor’a maske desteği verdi.
EKONOMİ - Haziran 25, 2020 6:54 pm A A

Kulüp Başkanı Münür Kanar ile Kulüp Müdürü Yavuz Memiş, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel ile yönetim kurulu üyelerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel şunları söyledi:
“İnegölspor yönetim kurulumuz tarafından başlatılan maske kampanyasına MÜSİAD olarak bizimde katkımız olsun istedik. Her zaman İnegölspor’umuzun yanında ve destekçisiyiz. İnegölspor şehrimizin en önemli markaları arasında yer alıyor. Bizler her zaman olduğu gibi desteğimizi vermeye devam edeceğiz. İnşallah sezon sonu da hedeflediğimiz 1.Lige çıkarız.”

Kulüp Başkanı Münür Kanar ise “ Öncelikle bizleri ağırladığınız ve maske kampanyamıza destek verdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Kulübümüzün şu zorlu süreçte her türlü desteğe ihtiyacı var. MÜSİAD İnegöl şubesinin çok değerli başkanı Mehmet Döngel, daha önce İnegölspor’umuzda görev yapmıştı. Bu manada kulübümüzün kalıcı gelirleri olmadığı için görevimizin ne kadar zor olduğunu en iyi bilenler arasında yer alıyor. Verdikleri desteklerden dolayı şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. İlçemizdeki tüm oda ve sivil toplum kuruluşlarını maske kampanyamıza destek vermeye beklediğimizi özellikle belirtmek istiyorum.”


Bu haber 6990 kez okundu.
EKONOMİ - 6:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  “Esnaflar, Şehrin En Güzel Temsilcileridir”
  Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Beylik Hanı esnafıyla kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Alper Taban, “Bana göre bir şehrin en güzel temsilcileridir esnaflar. Esnaf sizin dışa bakan yüzünüzdür” dedi.
 • 02
  İnegölspor maçı misli com yayınlayacak !
  Süper Lig ve TFF 1. Lig’den sonra 2. Lig ve 3. Lig’de de futbol heyecanı başlıyor!
 • 03
  Yasaklar gerimi geliyor ?
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronadaki vaka sayılarının artmasıyla ilgili “Halkımız yaptığımız uyarıları dikkat etmedi. Mecburan işi tekrar sıkmak durumundayız” ifadelerini kullandı.
 • 04
  Kardeş katili oldu !
  Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, alacak verecek meselesi yüzünden bir kişi kardeşi ile yeğenini vurarak ağır yaralamıştı. Ağır yaralanan kardeş Ali Ö. sevk edildiği hastanede hayatını kaybetti.
 • 05
  Jandarma denetimleri aralıksız sürüyor !
  Bursa İl Jandarma Komutanlığı tarafından 17 Eylül 2020 günü Covid-19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler icra edildi.