seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Musiki, şifa olacak

İnegöl Musiki Cemiyeti protokol ziyaretleri kapsamında İlçe Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Diler Yalaza, hem Türk musikisinin İnegöl halkı ile paylaşılması hem de musikinin şifa olması adına çalışma yürüteceklerini söyledi.
GENEL - Mart 30, 2022 8:54 pm A A

Yeni kurulan İnegöl Türk Musikisi ve Şifahanesi Derneği, protokol ziyaretleri kapsamında ilk olarak İlçe Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Arslan, dernek başkanı Diler Yalaza ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederken; derneği hayırlı olması temennisinde bulundu.

İnegöl Türk Musikisi ve Şifahanesi Derneği Başkanı Diler Yalaza da 1988 yılında İnegöl Müzik Derneği adı altında T.S.M. korosu olarak, amatör ruhla müziğe gönül veren musikişinasların bir araya geldiğini, şu anda da çalışmalarını İnegöl Belediyesi Türk Müziği olarak sürdürdüklerini aktardı. İnegöl Musiki Cemiyeti’ni Türk müziğinin tanıtımının yanı sıra musikisinin şifa özelliğini de anlatma ve uygulama adına kurduklarını kaydeden Yalaza; “Bunun en güzel örneği Osmanlı dönemindeki darüşşifalardır. Bütün makamlarda ruha gıdalar vardır. Her makamın farklı bir tedavi metodu olduğunu biliyoruz. Biz özellikle 65 yaş üstünde evde oturan emeklilerimizin gelerek huzur bulmasını, bir manada musiki ile tedavi olmasını temenni ediyoruz. Onun için buna uygun mekanlar da olabilir mi diye düşünüyoruz. Bunun araştırmasını da yapıyoruz. Türk müziğine hizmet etmeye, onu aktarmaya devam edeceğiz. Bizleri kabul ettikleri için değerli kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah Belediye Başkanımızı ve diğer protokol üyelerimizi de ziyaret etmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.


Bu haber 290 kez okundu.
GENEL - 8:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.