seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

MUZ YİYEN SURİYELİLER SINIR DIŞI EDİLECEK!

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, sosyal medyada ‘muz yeme’ akımı başlatan Suriyeli sığınmacılar hakkında sınır dışı etme işlemlerinin başladığını duyurdu.
3. Sayfa - Ekim 28, 2021 12:03 pm A A

Bir sokak röportajında Suriyelilerin Türklerden daha rahat geçindiğini dile getiren vatandaşın “Ben muz yiyemiyorum, onlar kilolarca muz alıyorlar.” şeklindeki yorumlarının ardından Suriyeli gençler arasında, sosyal medyada ”Muz yeme” akımı başladı.

Olay sonrası tepkiler çığ gibi büyürken adının Ahmet olduğu öğrenilen Suriyeli sığınmacı, yayınladığı video ile akıma katılan Suriyeliler adına özür diledi.

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, sosyal medyada dolaşıma sokulan provokatif paylaşımlar hakkında açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

”Bir sokak röportajında yer alan ‘Ben muz yiyemiyorum, siz kilolarca muz alıyorsunuz…’ söylemi sonrası yabancı uyruklu olduğu değerlendirilen kişilerce muhtelif sosyal medya platformlarından provokatif amaçlı ‘muz yeme’ eylemi içerikli video ve paylaşımın dolaşıma sokulduğu görülmüştür.

7 SURİYELİ SINIR DIŞI EDİLECEK
Emniyet Genel Müdürlüğümüzün ilgili birimleri tarafından bahse konu provokatif paylaşımlara ilişkin yürütülen çalışmalar sonucunda elde edilen ilk bulgular doğrultusunda yabancı uyruklu 7 şahıs yakalanmış olup, adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından haklarında sınır dışı etme işlemleri başlatılacaktır.

“PAYLAŞIMLAR, TÜM BOYUTLARIYLA ARAŞTIRILIYOR”
Söz konusu provokatif paylaşımların tüm boyutlarıyla ortaya çıkarılması ve bu paylaşımları yapan tüm şahıslar hakkında gerekli adli ve idari işlemlerin titizlikle ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi için çalışmalar devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

resim yükle

Bu haber 1190 kez okundu.
3. Sayfa - 12:03 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Okullar 1 gün tatil edildi !
  Olumsuz hava koşulları nedeni ile Bursa’da 30 Kasım Salı günü eğitime ara verildi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Eskişehir’de meydana gelen olayda, dede ile torunun para kavgası kanlı bitti.
 • 03
  Feci şekilde can verdi !
  İstanbul’da meydana gelen olayda, 27 yaşındaki kadın doktor kaçan kedisini kurtarmak isterken 5. kattan düşerek feci şekilde can verdi.
 • 04
  İsmail Karaman’ın acı günü !
  İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Karaman’ın annesi vefat etti.
 • 05
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.