seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Net Akademi İnegöl’de tek !

Dijital dönüşümle kendini sürekli yenileyen İnegöl’ün öncü eğitim kurumu Net Akademi, Öğrenci ve Eğitim Koçluğu Sertifikasını İnegöl’de veren tek yetkili kurum oldu.
Eğitim - Nisan 16, 2022 5:23 pm A A

Eğitimde yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştiren İnegöl’ün tecrübeli eğitim kurumu Net Akademi, Öğrenci ve Eğitim Koçluğu Sertifika eğitimlerini de vermeye başladı. Üniversite onaylı, e-Devlette sorgulatılabilen, uluslararası onaylı ve nüfuz cüzdanı çipine işlenen sertifikayı İnegöl’de veren tek kurum olma unvanını kazanan akademide sertifika eğitimleri başladı.

Öğrenci ile iletişim becerisini, doğru-keşif-değişim ve takip adımları ile nasıl gerçekleştirileceğini öğreneceğiniz bu sertifika eğitimlerini almak için Net Akademi’de online ve yüz yüze eğitim seçenekleri de bulunuyor.

İNEGÖL’DE TEK YETKİLİ KURUMUZ
Eğitim Koçluğu, kişiyi ulaşmak istediği hedeflere ve başarıya en hızlı şekilde ulaştırmayı sağlayan önemli bir hizmet olduğunu söyleyen Net Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Güler, “Günümüzde öğrencilerimizin en çok ihtiyacı olan şey doğru yönlendirilmek. Bunun için tabii ki profesyonel kişilere ihtiyaç duyuluyor. Eğitim koçları, öğrenci koçları ve yaşam koçları devreye giriyor. İnegöl’de bu sertifikaları veren üniversiteye bağlı olarak tek yetkili kurum olduk. İnegöl’ümüzde eğitim camiasında olan tüm öğretmen arkadaşlarımıza e-Devlet onaylı, uluslararası geçerliliği olan kimlik kartlarına direkt işlenen koçluk eğitimlerine başlamış bulunuyoruz. İnegöl’deki öğretmen arkadaşlarımıza öğrenci kardeşlerimize hayırlı olsun” dedi.


Bu haber 370 kez okundu.
Eğitim - 5:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.