seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Numan Kurtulmuş yüzde 5 +1’in üzerinde oy alacağız !

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TRT Haber’de katıldığı canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
GENEL - Ocak 14, 2022 4:26 pm A A

“Erken seçim tartışmaları ile Türkiye’nin gündeminin meşgul edilmesini doğru bulmayız.” ifadelerini kullandı. Öte yandan Kurtulmuş, AK Parti’nin Türkiye’de yapılan bütün kamuoyu yoklamalarında birinci parti olduğunu belirtti.

Kurtulmuş, “. İnşallah 2023’te de hiçbir problem olmadan Sayın Cumhurbaşkanımız 50+1’in çok üstünde bir oy ile yeniden Cumhurbaşkanı, vatandaşımızın oylarıyla demokratik kurallar içerisinde milletimizin tercihleriyle seçilecektir. Buna inanıyor ve bu istikamette yürüyoruz” dedi.


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 4:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Numan Kurtulmuş yüzde 5 +1’in üzerinde oy alacağız !
  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TRT Haber’de katıldığı canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
 • 02
  O Komutan görevden alındı !
  Anıtkabir ziyareti sırasında Bülent Ersoy’a şemsiye tutan üniformalı askerin fotoğrafının kriz konusu olmasının ardından Anıtkabir Komutanı ile takım komutanı görevden alındı
 • 03
  MAÇA DAVET
  İnegölspor Basın Sözcüsü Ozan Can, Pazar günü saat 13.00’da oynanacak Ankaraspor maçına tüm ilçe halkını davet etti.
 • 04
  SİYASİ PARTİLER HAZİNE YARDIMI ALMASIN
  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ülkenin krizde olduğunu belirterek 2022 yılında hiçbir siyasi partinin hazineden yardım almamasını ve paranın fakirlere dağıtılması çağrısında bulundu.
 • 05
  Bir anlık cinnet bir aileyi yok etti !
  Bursa’nın Karacabey ilçesinde, eşiyle tartışan Olcay Korku önce eşini vurup öldürdü ardından intihar etti.