16° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Nurullah Eren’in acı günü

İnegöl’ün tanınmış simalarından Nurullah Eren’in oğlu Ahmet Faruk Eren, Üniversite eğitimi gördüğü Samsun’da vefat etmişti. Ahmet Faruk, İnegöl’de kılınan cenaze namazının ardından hastane mezarlığına defnedildi. @ Haber Merkezi
3. Sayfa - Giriş : 28.02.2023 16:51 - Güncellenme : 28.02.2023 16:51 A A

AHMET FARUK EREN GÖZYAŞLARI İLE UĞURLANDI
İngilizce öğretmenliği 4.sınıf öğrencisi olan ve öğretmenlik stajı için Samsun’da bulunan Ahmet Faruk Eren (23) vefat etti.

Çevresinde çok sevilen ve örnek bir öğrenci olan Ahmet Faruk’un cenazesi, öğlen namazına müteakip Hacı Yusuf Cami’sinde kılınan cenaze namazının ardından hastane mezarlığına defnedildi.

CENAZEYE YOĞUN KATILIM
Cenazeye Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, İnegöl belediye Başkanı Alper Taban, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, çok sayıda protokol üyesi ve vatandaşlar katıldı.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 740 kez okundu.
3. Sayfa - 4:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Muharrem İnce’ planı: Bakanlık teklif edecek
  Ankara kulislerinde konuşulanlara göre, 6’lı koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi’ni saflarına çekmek için Genel Başkan Muharrem İnce’ye bakanlık teklif edecek.
 • 02
  En düşük emekli maaşında ‘kök aylık’ bilmecesi !
  En düşük emekli aylığının 7 bin 500 liraya yükseltileceği duyuruldu ancak emekli temmuz ayı geldiğinde 7 bin 500 TL üzerinden değil, şu anki mevcut aylığı üzerinden zam alacak. Emeklilerin kök aylığının değişmediği bu düzenleme ile yalnızca 2 bin TL’lik Hazine desteği verilmiş olacak.
 • 03
  İnegöllüler dikkat kar geliyor
  Meteoroloji’den hava durumu ile ilgili son dakika uyarıları geldi. Meteoroloji özellikle yeni hafta için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaparken İnegöl genelinde ise etkisini gösterecek yeni bir soğuk hava dalgasının olduğu belirtildi. Pazartesi günü İnegöl’de 23 dereceye kadar çıkacak sıcaklıkların Çarşamba günü 3 – 4 derecelere gerilemesi bekleniyor. İşte hava durumu ile ilgili son dakika haberinin detayları..
 • 04
  Araç sahipleri dikkat !
  Araç sahiplerini yakından ilgilendiren ve Hazine ve Maliye Bakanlığınca hazırlanan “7440 Sayılı Kanunun 10’uncu Maddesinin Yedinci Fıkrasına (Araç Muayenelerine) Dair Tebliğ (Seri No: 1)” Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 05
  İftar Sonrası Çaylar İnegöl Belediyesi’nden
  11 ayın sultanı Ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenleyen İnegöl Belediyesi, geleneksel hale gelen iftar sonrası çay hizmeti bu yıl da devam ediyor.
resim yükle
resim yükle