Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

O GÜN ÜÇ MAYMUNU OYNAYANLAR BUGÜN BİZE MİLLİYETÇİLİK DERSİ VERMEYE KALKMASIN.

CHP İnegöl İlçe Sekreteri Bengül Kavlan son günlerde tartışma konusu olan Milletvekili Ali Mahir Başarır’a sahip çıkarak sert şekilde Aytekin Torun’u eleştirdi.
GENEL - Aralık 1, 2020 4:35 pm A A

Kavlan yaptığı yazılı açıklamada  ”Ordunun bir parçası Tank Palet Fabrikası Katar’a satılırken üç maymunu oynayanlar bugün bize milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın.
Tank Palet Fabrikası’nın kastedildiği anlatılırken bu bölümden olmayacak bir anlam çıkartmak tamamen bir algı operasyonudur!

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekilimiz #AliMahirBaşarır, Tank Palet Fabrikasının satışına karşı çıkınca linç girişimi ile karşılaşmıştır.

Beyanındaki maksadı açıkça dile getirdiği halde niyet okumak neden?

Mhp İlçe Başkanı niyet mi okumak istiyor? Buyursun bunları okusun.

Terörist başına bebek katiline öcalan’a sayın, ŞEHİTLERİMİZE kelle denirken Mhp İlçe Başkanı neredeydi?

Terörist başının mektubu okunurken ve kırmızı bültenle aranınan kardeşi KATİL osman öcalan TRT televizyonuna çıkarken Mhp İlçe Başkanı neredeydi?

Askerlik yan gelip yatma yeri değildir dendiğinde Mhp İlçe Başkanı neredeydi?

Teröre destek sağlayan kişiye destek olunduğun da, Yasın El Kadıyı tanıyorum kendisine inanıyorum güveniyorum, güveniyorum kefilim dendiğinde Mhp İlçe Başkanı neredeydi?

Sayın ilçe başkanı neden o gün sesinizi duymadık da şimdi algı operasyonu yaratmaya calışıyorsunuz?

Sayın Başkan “Kahraman Ordumuz asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı ilhamla; her türlü tehdit ve tehlikeye karşı “ölürsem şehit, kalırsam gazi” anlayışı içerisinde; ciddiyet ve samimiyetle görevini yerine getirmektedir, getirmeye de sürdürecektir diyorsunuz. ”
Bizler TÜRK Silahlı Kuvvetlerimiz, Ordumuz ile her zaman gurur ve onur duyduk,
taki; fetö terör örgütü üyesi olan iş birlikçilerinin Türk Silahlı Kuvvetlerimiz’de hak etmedikleri makamlara getirilinceye kadar.
O günde gördük, bu gün de görüyoruz ki; asil Türk Ulusunu gercek Türk askeri korudu ve korumaya da devam ediyor.

Sayın Başkan diyorsunuz ki “Peygamber Ocağı Silahlı Kuvvetlerimizi zehirli diliyle hedef alan Ali Mahir Başarır’ın hakaretleri, Mehmetçiğimizin moral ve motivasyonunu düşüremeyecektir”.

Yukarıda sorduğum söylemler yapılırken Mehmetçiğimizin morelini neden hiç düşünmediniz? Kahraman Türk Ordusu, Necip Türk milletinden aldığı güç ve destekle beklenen olmaya ve beklenilen yerde bulunmaya devam edecektir diyerek Sayın Ali Mahir Başarır vekilimiz üzerinden algı operasyonu yaratmaya çalışacağınıza bebek katiline sayın öcalan dendiği gün konuşsaydınız da bizde samimiyetinize inanaydık.
“”Tank-Palet Fabrikası demek,ordunun namusu demek, onuru demek” diyen milletvekilimiz
Ali Mahir Başarır sonuna kadar seninleyiz, yanındayız.

#yalnızdeğilsin
#yanındayız ” etiketini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 4050 kez okundu.
GENEL - 4:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.