15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

O iddialar yalanlandı !

Koronavirüs önlemleri çerçevesinde Kasım 2020’de müşteriye kapatılan kafe, lokanta, restoran gibi işletmelerle ilgili 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren HES kodu şartıyla açılacağı yönündeki iddialar yalanlandı.
GENEL - Ocak 7, 2021 10:13 pm A A

Gazeteci Candaş Tolga Işık, hükümet kaynaklarına dayandırdığı bilgiye göre , restoran, kafe, pastane gibi iş yerlerinin HES koduyla açılması gibi bir gevşemenin henüz söz konusu olmadığını yazdı. Işık, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Az önce hükümet kaynaklarına 15 Ocak’ta restoran, kafe, vb. mekanların HES kodu şartıyla açılacağı iddiasını sordum, ‘Şu an için böyle bir karar yok. Gevşeme için henüz erken’ dediler” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3110 kez okundu.
GENEL - 10:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Mahkumların Covid İzinleri Uzatıldı
  On binlerce mahkum ile mahkum yakınını ilgilendiren açıklama geldi. Yapılan açıklamada covid izinlerinin 2 ay daha uzatıldığına yer verildi.
 • 02
  İnegöllüler dikkat kritik uyarı geldi !
  Meteoroloji, İnegöl’de ulaşımda aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyardı.
 • 03
  Açıklama geldi iptal edildi !
  Elverişsiz hava şartları nedeniyle Bursa Deniz Otobüslerinin bazı seferleri iptal edildi.
 • 04
  Yeni normal için tarih verildi !
  Sokağa çıkma kısıtlaması, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı kısıtlaması, lokantaların açılması ile ilgili açıklama geldi.
 • 05
  Kadın hırsızlar iş başında !
  Süleymaniye Mahallesi’nde meydana gelen olayda 2 kadın hırsız girdikleri bir evden ziynet eşyası ve bir miktar para alarak uzaklaştı. Hırsızlar sokak üzerinde bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yakalandı.