seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

O iddialar yalanlandı !

Fırıncılar Kooperatifi Başkanı Davut Bıyık, İnegöl’deki fırınlarda farklı ramazan pidesi tarifesi uygulandığına dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
EKONOMİ - Nisan 7, 2022 1:28 pm A A

Bıyık açıklamasında 2022 yılı için 4 farklı gramajda farklı tarife uygulandığını belirterek, fırınlarda farklı tarifelerin uygulanmadığını ifade etti.
BAŞKA TARİFEMİZ YOK!
İnegöl Fırıncılar Kooperatifi Başkanı Davut Bıyık açıklamasında, “Öncelikle tüm ilçe halkımızın ramazanını kutlar, sağlık sıhhat afiyet dileriz. Kıymetli hemşirelerimiz aldığımız duyumlara göre pide fiyatları ile alakalı bir karışıklık olduğu iddia ediliyor. Bu nedenle bu açıklamayı bir zaruret olarak görüyoruz. 2022 yılı için pide fiyatlarımız 340 gram sade pide 6 TL, yumurtalı susamlı 8 TL, 420 gram sade 7,50 TL, susamlı yumurtalı 10 TL’dir. Bu gramaj ve fiyatlar haricinde herhangi bir tarifemiz yoktur. Kamuoyunun bilgilerine sunarız” dedi.


Bu haber 400 kez okundu.
EKONOMİ - 1:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 02
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 03
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.
 • 04
  İnegöl’de elektrik kesintisi !
  İnegöl’ün birçok mahallesinde 7,8 Mayıs tarihlerinde elektrik kesintileri olacak.
 • 05
  Kurtuluşspor’da görev dağılımı gerçekleşti !
  İnegöl Kurtuluş Spor Kulübünde yapılan genel kurul sonrası mevcut Başkan Yalçın Atalay güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.