10° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

O sapık tahliye edildi !

Adana’da meydana gelen ve duyanları dehşete düşüren olayda Mahkeme, çocukların ve annenin ifadelerinde çelişki olduğunu belirterek,babaya tahliye kararı verdi.
3. Sayfa - Şubat 22, 2021 9:36 pm A A

Olay Adana’da meydana geldi .İddiaya göre iki çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ifade edilen M.A.K. 35 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı.

M.A.K.’nin cezası, Bölge Adliye Mahkemesi tarafından bozuldu. Mahkeme, bozulma kararına gerekçe olarak çocukların ve annenin ifadelerinde çelişki olduğunu belirtti.

Olayın yaşandığı güne ait çocuklar dışında başka görgü tanıklarının olmaması davanın bozulmasına gerekçe olarak gösterildi ve sanık babanın tahliyesine karar verildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 4760 kez okundu.
3. Sayfa - 9:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber ! Şehitlerimiz var ..
  Bitlis’ten kahrede haber geldi 9 askerimiz şehit oldu.
 • 02
  İnegöl’de Kontrollü Normalleşme Denetimleri Başladı
  Bursa’da kontrollü normalleşme süreciyle birlikte kısıtlamaların bir kısmının kaldırılmasıyla birlikte, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan ve Belediye Başkanı Alper Taban sahaya indi. Arslan ve Taban, beraberindeki heyetle birlikte ilçe merkezinde kontrollü normalleşme denetimleri gerçekleştirdi.
 • 03
  İnegöl’de feci kaza !
  Kırmızı ışık ihlali yapan araç TIR ile çarpıştı, üst geçitteki vatandaşlar meraklı gözlerle izlediler
 • 04
  KAYMAKAM EREN ARSLAN İNEGÖL KÖFTESİ PİŞİRDİ !
  Kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte bugün denetimlere çıkan İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, girmiş olduğu bir iş yerinde İnegöl Köftesi pişirdi.
 • 05
  ÖĞRENCİYE SIFIR ARAÇ ŞOKU
  İnegöl’de yaşayan Onur Aydemir (20), babasının hediye olarak aldığı 460 bin TL değerindeki sıfır model otomobile yaptırdığı ekspertiz incelemesinde, bagaj kapağının değişmiş ve boyalı olduğunu öğrendi.