seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

O teröristin kimliği tespit edildi !

Bursa’daki servis aracına saldırıyı düzenleyen MLKP üyesi teröristin kimliği belli oldu.
3. Sayfa - Nisan 23, 2022 2:35 pm A A

Bursa’daki servis aracına saldırıyı düzenleyen hainin kadın olduğu ortaya çıktı. 1,5 yıl önce Suriye Kobani’den Türkiye’ye girdiği belirlenen terörist kadının 1 hafta önce Bursa’ya geldiği ve 4 gün boyunca bölgede keşif yaptıktan sonra bombayı da patlamadan bir gün önce iftar saatinde yerleştirdiği anlaşıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa’da gardiyanların servis aracına yönelik saldırıyla ilgili flaş bir açıklama yapmıştı.
Soylu açıklamasında “Bu eylemleri yaparak konsantrasyonu bozmaya çalışıyorlar. Biz de bunlara karşı operasyonlarımızı güçlendiriyoruz. Bazı hücreler var ve çökertiyoruz. İstanbul ve Bursa’daki olayların failleri tespit edildi. Eylemleri PKK’ya taşeronluk yapan MLKP ve DKP-BÖG terör örgütleri gerçekleştirdi. Görüntüleri elimizde var” demişti. Emniyetin büyük bir titizlikle aralıksız yürüttüğü çalışmalar sonuç verdi.
tv100’de yer alan habere göre Bursa’da saldırıyı gerçekleştiren teröristin kimliği belli oldu. . Bursa’daki servis aracına saldırıyı düzenleyen MLKP üyesi kadın 1,5 yıl önce Suriye Kobani’den geldi. Bir gün önce iftar saatinde bombayı bıraktı. 1 hafta önce Bursa’ya gelen kadın terörist 4 gün keşif yapmış.
KAYNAK: TV100


Bu haber 490 kez okundu.
3. Sayfa - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 02
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.
 • 03
  İnegöl’de elektrik kesintisi !
  İnegöl’ün birçok mahallesinde 7,8 Mayıs tarihlerinde elektrik kesintileri olacak.
 • 04
  Kurtuluşspor’da görev dağılımı gerçekleşti !
  İnegöl Kurtuluş Spor Kulübünde yapılan genel kurul sonrası mevcut Başkan Yalçın Atalay güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.
 • 05
  İnegöl’de silahlı saldırgan tutuklandı !
  Mesudiye Mahallesi’nde trafik kazası sonrasında iki kişiyi silahla vuran şahıs bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.