18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

O Uygulama İnegöl’de Hayata Geçiyor

Resmi işlemlerin hafta sonuda yapılabilmesi için 6 nisan 2019 tarihinden itibaren uygulamaya başlanan nöbetçi noter uygulaması büyük ilgi gördü.
İŞ DÜNYASI - Mayıs 8, 2019 2:22 pm A A

İlk hazırlanış biçiminde sadece il merkezlerinde yapılması planlanan nöbetçi noter uygulaması talep yoğunluğu kapsamında ilçelerde de hayata geçiyor. Nöbetçi noter uygulamasının başlamasıyla İnegöl’den nöbetçi noterliklerde işlem yoğunluğu gözlendiği ve bu doğrultuda İnegöl’de de nöbetçi noter uygulamasının kısa sürede hayata geçeceği ifade edildi.

Konuyla ilgili gerekli alt yapı çalışmalarının başladığı, alt yapı ve koordinasyon işlemleri tamamlandıktan sonra nöbetçi noter uygulamasının İnegöl’de de kısa süre içerisinde hayata geçmesi bekleniyor.

 

Bu haber 250 kez okundu.
İŞ DÜNYASI - 2:22 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.