-16° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

O yollara dikkat!

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
Bursa Haberleri - Ocak 11, 2021 9:28 am A A

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Bolu-Düzce il sınırı-Abant Kavşağı (Bolu Tüneli) 25-26. kilometrelerinde derz, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak, sürücüler diğer şeritlere yönlendiriliyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun Gemlik Serbest Bölge-Gemlik kavşaklarında yapım çalışması sebebiyle İstanbul istikametinde ulaşım 2 şeritten sağlanıyor.

Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu’nun Birecik-Şanlıurfa kavşakları 6-10. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla ulaşım her iki yönden kontrollü gerçekleştiriliyor.

Keşan-Gelibolu yolunun 17-22. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında Kavakköy Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım her iki yönde tek şeritten yapılıyor.

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 33-54. kilometrelerindeki muhtelif kesimlerde yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Korkuteli-Antalya yolunun 26. kilometresinde heyelan ıslah çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Kırşehir-Hacıbektaş-Nevşehir yolunun 8-12. kilometrelerinde köprülü kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Alacahan-Hekimhan yolunun 13-17. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü yapılıyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 1-16. kilometrelerindeki muhtelif kesimlerde yapım çalışması dolayısıyla ulaşım tek şeritten kontrollü ve kısa sürelerle trafiğe kapatılarak gerçekleştiriliyor.

Bursa-Karacabey yolunun 15-16. kilometrelerinde, İrfaniye Köprüsü’ndeki genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 7770 kez okundu.
Bursa Haberleri - 9:28 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ZORUNLU DEPREM SİGORTASINDA TARİFE DEĞİŞTİ
  Tüm ev ve iş yeri sahiplerinin yaptırması gereken Zorunlu Deprem Sigortası’nda değişiklik yapıldı. Her yıl güncellenen tarifeler Resmi Gazete’den duyuruldu.
 • 02
  İŞTE NORMALLEŞME PLANI
  Koronavirüste vaka sayılarında yüzde 60’a varan gerileme ve aşılama çalışmalarıyla birlikte salgın yasaklarında esneme gündeme geldi.
 • 03
  Grev kararı alındı !
  İnegöl Belediyesi ile işçi sendikası arasında yapılan toplu sözleşme görüşmesi sendikanın teklifi yetersiz bulmasıyla son buldu. Yapılan son pazarlığın da sonuçsuz kalmasıyla işçilerin greve gideceği iddia edildi.
 • 04
  Komşuda kardeş kavgasında kan aktı!
  Komşuda 27 yaşındaki abi, 19 yaşındaki kardeşini 25 kez bıçaklayarak öldürdü.
 • 05
  Bursa, su tasarrufunda kararlı!
  Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ocak ayı ikinci oturumu, Başkan Alinur Aktaş yönetiminde gerçekleşti. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki (Merinos AKKM) toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.