Sisli
  • EURO 6.55
  • DOLAR 5.94

OCAĞIMIZDAKİ SİYONİST İNCİR AĞACI

Yazıma başlamadan önce dün gece Afrin’de Özgür Mücadelesine başlayan Özgür ordumuzun Allah yar ve yardımcısı olsun. Rabbim inşallah İman dolu yüreklerin İman’lı ordusu’nu Muzaffer eyler. . Uzun yıllardır televizyon programlarında konusu sözde ”Din ve İman” olan ancak konu ile alakalı uzaktan yakından ilgisi olmayan, hatta pavyon görüntülerini aratmayan kripto siyonist Adnan Oktar… Gün geçtikçe gündemi […]
GENEL - Ocak 21, 2018 4:31 pm A A

Yazıma başlamadan önce dün gece Afrin’de Özgür Mücadelesine başlayan Özgür ordumuzun Allah yar ve yardımcısı olsun. Rabbim inşallah İman dolu yüreklerin İman’lı ordusu’nu Muzaffer eyler. .

Uzun yıllardır televizyon programlarında konusu sözde ”Din ve İman” olan ancak konu ile alakalı uzaktan yakından ilgisi olmayan, hatta pavyon görüntülerini aratmayan kripto siyonist Adnan Oktar…

Gün geçtikçe gündemi meşgul eden, gündemi meşgul ettiği kadar Dinimizi ayaklar altına seren kripto siyonistin yıllardır televizyon programlarında ”Kedicikler” olarak adlandırdığı bayanları yayınlarında müzikler eşliğinde dans ettirmesi, Din adamı sıfatı ile adlandırılması inanın çok utanç verici bir durumdur.

Siyonistler tarafından yönlendirilen, Türk halkının şah damarı ”Din” konuları ile sapıklaştırılmış zihniyeti aşılamak istenen bu rezilliği kabul edemiyorum.

Sözde din adamı sıfatı ile adlandırılan Oktar’ın programını son günlerde toplam 442 kez şikayet edilmesine rağmen RTÜK(Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu) tarafından herahngi bir cezai işlem uygulanmaması şaşırtıcı bir durum.
Burada amaçlanan durum ap açık bellidir. Dış güçler bir toplumun nasıl yaşamasını istiyorsa önce o tip insanları kendi kucağında eğitir ve sonra piyasada öne sürer.

Mü’min kalp, Allah ile bağına dikkat eder. Bu nedenle de mü’min bir insan, eliyle yapsa bile bir kötülüğe kalbini razı edemez. İçten içe sızlar onun yüreği. Andığımız ortamın bizi rahatsız etmesi, kalbimizdeki imandan kaynaklanmaktadır. Daha huzurlu bir ortamda olmaya çalışalım. Biz, kadınlarla erkeklerin birbirlerine muttali olacakları ortamları mahzurlu görmeye mecburuz. Şöyle veya böyle bir nedenle bulunmak belki mümkün olabilir ama genel kural itibarıyla karma ortam bizim için yoktur.

İbn Kayyim de el-Cevabu’l-vafî adlı aserinde (s.136) şu ifadelere yer vermiştir:
“Batıl / yanlış şeyleri söyleyerek insanlara nasihat eden, konuşan şeytandır. Hakkı söylemekten sakınan ise dilsiz şeytandır.”

HAKSIZLIĞIN KARŞISINDA DİK DURMAK , DİNİMİZİ YERLER ALTINA ALINMASINA ALI KOYMAK ELHAMDÜLİLLAH HER MÜSLÜMAN GİBİ BİZLERİNDE BOYNUMUZUN BORCUDUR. ONLARA EN BÜYÜK TOKAT BULUNDUĞUMUZ ORTAMLARDA DİNİMİZE UYGUN DAVRANMAK, DİN DÜŞMANLARINI ŞAH DAMARIMIZDAN UZAKLAŞTIRMAKTIR…

Bu haber 6470 kez okundu.
GENEL - 4:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ