14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Öğrenciler Dikkat Bu Son Şans

İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih BİLİCAN: ”LGS yerleştirmelerinin son aşaması olan “hiç bir liseye yerleşemeyen öğrenciler için Lise 9. Sınıf düzeyinde boş kalan kontenjanlara tercih alınıp yerleştirme yapılacak” dedi.
GENEL - Ağustos 19, 2019 1:37 pm A A

Bu iş ve işlemlerin yapılabilmesi için İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde “İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu” kuruldu.  Bu komisyonumuz 19-23 Ağustos tarihleri arasında başvuruları kabul edecektir. Öğrencilerimiz mutlaka velileri ile birlikte İnegöl Hükümet Konağındaki 3. Katta bulunan Ortaöğretim Bölümüne dilekçe ile müracaat etsinler. Bu sürelerin kaçırılması durumunda öğrencilerimiz için tek tercih Açık Lise olacaktır. Lütfen bu konuda işimizi son güne bırakmayalım.

Ayrıca Devlet Yurtlarında kalmak isteyen öğrencilerimiz 26-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında öğrenim gördükleri (yerleştikleri) Lisenin Okul Müdürlüğüne müracaat edecekler. Okul Müdürlükleri başvuru belgelerini ve gelir durumları belirten evrakları teslim alacaklar. Ön inceleme sonrasında uygun olan başvurular Müdürlüğümüze gönderilecek. Bu belge ve evraklar “İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu”nca değerlendirilip başvurusu uygun görülenler devlet yurtlarına yerleştirilecektir. Başvurusu uygun görülen öğrenciler ücretsiz barınma hakkına sahip olacaklardır.

 

19-23 Ağustos 2019

Boş kalan kontenjanlara, hiçbir yere yerleşemeyen öğrenciler için İl/İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonlarınca Yerleştirme Başvurularının Alınması

 

26-29 Ağustos 2019

Yatılılık Başvurularının Okul ve Kurumlarca Alınması

 

06 Eylül 2019

İl/İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonları Yerleştirmelerinin Tamamlanması, Yatılılık Yerleştirme Sonuçlarının İlanı ve e-Pansiyon Üzerinden Kayıtların Sisteme İşlenmesi

 

09 Eylül 2019

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılışı


Bu haber 2480 kez okundu.
GENEL - 1:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama