17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

2128105281224

- Ağustos 3, 2022 11:52 am A A


Bu haber 40 kez okundu.
- 11:52 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  “Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?”
  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli’de televizyon programına katılmak için geldiği yerel yayın yapan televizyon kanalının bulunduğu binada AK Parti  gençlik kolları üyesi bir grup gencin protestoları ile karşılaştı. AK Parti’li gençler “Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?” şarkısını söyleyerek gürültü çıkardı. Bir katını televizyonun diğer katlarını ise AK Parti il teşkilatının kullandığı binanın asansörlerinin AK Parti’li gençler tarafından üçüncü katta tutulduğu ve bırakmadıkları görüldü.
 • 02
  Dev şirketin yüzde 50’si satıldı
  Abu Dhabi’li IHC yenilenebilir enerji üretim faaliyetleri yürüten Kalyon Enerji’nin yüzde 50’sini 1.8 milyar dirheme, yani yaklaşık 490 milyon dolara satın aldı.
 • 03
  İNEGÖL AVM’DE AĞUSTOS AYI HEM ÇOCUKLAR HEMDE YETİŞKİNLER İÇİN ÇOK EĞLENCELİ GEÇECEK
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; Ağustos ayında hem çocuklar hemde yetişkinler için birbirinden keyifli etkinlikler hazırladı. 13 Ağustos’da Yelpaze Boyama Atölyesi etkinliği, 14 Ağustos’da Toyhan Avcı ile 90’lar ve Yeşilçam Müzikleri dinletisi, 20-21  Ağustos’da Lisanslı Çocuk Etkinliği “Mutlu Oyuncak Dükkanı”, 30 Ağustos’da Zafer Bandosu gösterisi İnegöl AVM’nin tüm misafirleriyle buluşacak.
 • 04
  2023 mart ayında Karadeniz gazı yanmış olacak !
  Yerli doğal gaz ile ilgili flaş açıklama geldi. Yerli doğal müjdesini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez duyurdu. Bakan Dönmez, “Karadeniz’in 2200 metre altında bir enerji üssü kuruyoruz. 2023’ün mart ayı içinde inşallah Karadeniz gazını karada yakmış olacağız” dedi.
 • 05
  Bu iş aralıkta biter !
  Emeklilikte yaşa takılan ve bu nedenle henüz emekli olamamış kişilerin merakla beklediği süreçte sona yaklaşılıyor.