13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

OLACAĞI BUYDU .

Öncelikle seyretmediğim bir maç ile ilgili yorum yapmayacağım. Ancak Kırklarelispor maçına gidip maçı yerinde seyreden gazeteci abilerimizle bir sohbet imkanı buldum. Maçın kısa bir analizini istediğimde anlatacak birşey olmadığını takımın futbol ve oyun anlamında ortaya hiçbir şey koyamadığını söylediler. Anlattıkları aslında bana çokta yabancı gelmemişti. Sezonun ikinci yarısıyla birlikte Kırklarelispor maçı dışında 4 maç oynayan […]
YAZARLAR - Şubat 17, 2015 5:11 pm A A

Öncelikle seyretmediğim bir maç ile ilgili yorum yapmayacağım. Ancak Kırklarelispor maçına gidip maçı yerinde seyreden gazeteci abilerimizle bir sohbet imkanı buldum. Maçın kısa bir analizini istediğimde anlatacak birşey olmadığını takımın futbol ve oyun anlamında ortaya hiçbir şey koyamadığını söylediler.

Anlattıkları aslında bana çokta yabancı gelmemişti. Sezonun ikinci yarısıyla birlikte Kırklarelispor maçı dışında 4 maç oynayan temsilcimiz, bu maçların üçünde galip, birinde ise sahadan beraberlikle ayrılmıştı. Her maç sonunda birbirine benzer yorumlarla ” evet bugün çok iyi oynamadık, ancak skoru lehimize çevirmeyi bildik. Kötü oynadığımız maçta alınan 3 puan çok değerli’ ‘şeklinde klişe kelimelerle haftayı kapadık. Alınan galibiyetler ve 3 puan neden kötü oynuyoruz sorularını sormamızı hep erteledi.

Ancak kötü futbol ilerleyen haftalar için hiçte umut vermiyordu. Bunu kendi yazılarımda bende defalarca yazdım. Takımın futbol anlamında bu çizgide devam edemeyeceğini, eğer oyun anlamında kendilerine çeki düzen vermezlerse şok mağlubiyetlerin gelebileceğini açıkça ifade etmiştim. O yüzden bu yenilgi benim için sürpriz oldu dersem yalan söylemiş olurum. Takımın haftalardır ortaya koyduğu mücadele ve kötü futbol sonunda böyle bir skoru getirecekti ve oldu. Bu Kırklarelispor maçında olmasa da başka maçta olacaktı.

Özellikle teknik ekibin bu maçı bir dönüm noktası sayarak, kazanılan tesadüf galibiyetlerin arkasına sığınmadan, kendilerini bir sorgudan ve ön muhasebeden geçirmelerini istiyorum. Takımın bir, iki maç kötü oynaması anlaşılabilir, ancak kötü futbol sezon geneline yayılırsa kronik bir problem vardır ki bunu da çözecek olan teknik ekiptir. Umarım bu yenilginin altında fazla kalmadan Nazilli maçına daha hazır çıkar ve sahadan 3 puanla ayrılırız.

SAYGILARIMLA


Bu haber 1200 kez okundu.
YAZARLAR - 5:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihi fırsat olabilir !
  Kamu bankaları öncülüğünde başlayan ve Emlak Konut GYO ile devam eden konut kampanyasında bir hamle daha geldi.
 • 02
  O Anne’den ilginç tepki !
  Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, beğendiği ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddiasıyla sosyal medyada yayınlanan görüntüdeki, anneye polis ulaştı. Kızından şikayetçi olmayan anne, görüntüleri çekip, sosyal medyada paylaşan kişiden şikayetçi oldu.
 • 03
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 04
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 05
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
şanlıurfa araç kiralama