27° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Orhaniyespor 1. Amatöre yükseldi !

Bursa 2.Amatör Lig’de mücadele eden Orhaniye Spor Kulübü 1. Amatör Lig’e yükseldi.
GENEL - Haziran 26, 2020 11:45 pm A A

Corona Virüs salgını nedeniyle tüm dünyada ve Türkiye’de futbol müsabakaları yarıda kalmıştı. Bursa’da da 2’nci Amatör Küme ve Süper Amatör Lig yarıda kalan ligler arasındaydı.

TFF’nin aldığı karar sonrası pandemi nedeniyle tamamlanamayan amatör ligleriyle ilgili Futbol İl Tertip Komitelerinin, Amatör İşler Kuruluna bildirmiş oldukları bir üst lige çıkan takımlarla ilgili öneri kabul edildi. Alınan karar sonrası 2. Amatör Lig’de mücadele eden Orhaniyespor 1. Amatör Lige yükseldi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan basın sözcüsü Bedri Boyrat ” Bir üst lig hedefiyle çıktığımız yolda amacımıza ulaştık. Bu süreçte Orhaniyespor’dan desteğini esirgemeyen herkese özellikle itici gücümüz olan taraftarlarımıza teşekkür ederiz. ”

Orhaniyespor Başkanı Tevfik Demirhan ise yönetim kurulu ve taraftarlara teşekkür ederek ” Güzel başladığımız ve hedef olarak 1. Amatör koyduğumuz sezonda hedefimize ulaştık. Yağmur çamur demeden takıma sahip çıkan mahalle sakinlerimiz , taraftarlarımıza ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederim. Hedefimiz süper amatör lig adım adım hedeflerimizi gerçekleştireceğiz inşallah.”


Bu haber 11960 kez okundu.
GENEL - 11:45 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 02
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 03
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 04
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.
 • 05
  “Esnaflar, Şehrin En Güzel Temsilcileridir”
  Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Beylik Hanı esnafıyla kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Alper Taban, “Bana göre bir şehrin en güzel temsilcileridir esnaflar. Esnaf sizin dışa bakan yüzünüzdür” dedi.