Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

OSB YÖNETİMİNDEN ARSLAN’A ZİYARET !

İnegöl Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Zeki Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, İnegöl’e yeni atanan Kaymakam Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.
GENEL - Mart 5, 2021 3:36 pm A A

OSB yönetim kurulu üyeleri Kayaşan Cinoğlu, Bertan Ortakçı ve Bölge Müdürü Sabahattin Fazlıoğlu’nun katıldığı ziyarette OSB Başkanı Zeki Şahin, Kaymakam Eren Arslan’a İnegöl Organize Sanayi Bölgesinin tanıtım kitapçığını takdim etti.
Ziyarette Başkan Şahin, Arslan’a OSB hakkında bilgi vererek, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1510 kez okundu.
GENEL - 3:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Pitbull saldırısına uğrayan köpek tedaviye alındı, Pitbull’a el konuldu !
  İnegöl’de sahibi tarafından tasmasız dolaştırılan pitbul cinsi köpek, sokak köpeğine saldırdı. Bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıyan görüntüler, sosyal medyada büyük tepki çekti.
 • 02
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 03
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 04
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 05
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.