13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

OSB’de Şahin Dönemi

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 11. Genel Kurul Toplantısı’nda tek liste ile gidilen seçimde başkanlığa Zeki Şahin getirildi. Fatih Konukoğlu’nun divan başkanlığını yaptığı Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurulu, dün gerçekleştirildi. OSB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’da Erdoğan Şeremet’in tekrar aday olmama kararı sonrası tek liste ile gidilen seçimde başkanlığa Zeki Şahin seçildi. YENİ YÖNETİM Zeki Şahin […]
İŞ DÜNYASI - Mart 11, 2015 7:42 am A A

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 11. Genel Kurul Toplantısı’nda tek liste ile gidilen seçimde başkanlığa Zeki Şahin getirildi.

Fatih Konukoğlu’nun divan başkanlığını yaptığı Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurulu, dün gerçekleştirildi. OSB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’da Erdoğan Şeremet’in tekrar aday olmama kararı sonrası tek liste ile gidilen seçimde başkanlığa Zeki Şahin seçildi.

YENİ YÖNETİM

Zeki Şahin başkanlığındaki yeni yönetim; Muvaffak Bayramoğlu, Sabahattin Fazlıoğlu, Semih Çelebi ve Abdullah Özdemir isimlerinden oluştu.

YENİ BİNA VE YENİ OKUL

Yönetim raporu ve gelir gider tablolarının oylanarak kabul edildiği Genel Kurul’da yeni yönetim, 24 derslikli okul ve yeni yönetim binası için çalışmalar yapacağını duyurdu.

11 YILDIR SANAYİCİLERİ SEVK VE İDARE EDİYOR

Genel Kurulda konuşan İTSO Başkanı Metin Anıl, “Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 11. Genel Kurul Toplantısını yapıyor. Yani sanayiciye devredildikten sonraki 11’nci toplantı. 11 yıldır Organize Sanayi Bölgemizi sanayici arkadaşlarımız sevk ve idare ediyorlar. Daha önce hepinizin bildiği gibi müteşebbis olan Belediye ve Ticaret Sanayi Odası tarafından sevk ve idare ediliyordu. Neticede 1970’li yıllarda başlayan İnegöl 1. Organize Sanayi Bölgesi macerası bugünlerde fevkalade iyi bir neticeye ulaşmış ve 11’nci Genel Kurulunu yapıyor. Biraz önce hakkı huzur konusu gündeme geldi ve oylandı. Erol beyin de ifade ettiği gibi bu OSB kurulduğu günden bugüne kadar burada hizmet veren yönetim kurulu üyesi arkadaşların hiçbiri hakkı huzur almadan, işini, gücünü bırakarak burada Organize Sanayi Bölgemize ve sanayicimize hizmet verdiler. Bugüne kadar emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gerçekten özveri isteyen, zaman harcanan ve işi gücü bir tarafa bırakılarak sanayicinin meseleleri için yapılan toplantılara katılan arkadaşlarımız bir dönem daha göreve talip oldular. Ben Zeki Şahin başkanlığında yeni yönetimin genel kurulda alınan kararları başaracağına inanıyorum. Çünkü Zeki kardeşimizle geçtiğimiz dönemlerde çalıştık. Performansını biliyorum” dedi.

HİÇBİR SIKINTI YOK, BUNDAN SONRA DA OLMAYACAK

Yeni Başkan Zeki Şahin ise, “Metin ağabeyin ilk başkanlığında, akabinde Erdoğan ağabeyle birlikte ben de 11 yıldır burada görev yapıyorum. Aslında 11 yıl az değil. Kısmet olursa 1-2 dönem ama çok da uzun süre başkanlık yapma niyetimiz yok. Kısmetse yeni arkadaşlarla birlikte, yönetimi de yenileştirip yola devam etmemiz lazım. Çünkü bu sanayi bölgesinde şükürler olsun hiçbir sıkıntı yok. Bundan sonra da olmayacak. Bugüne kadar ağabeylerimizle birlikte, onların da gayretleriyle yapılacak olan birçok şeyi yaptık. Bize düşen bundan sonra bu yapılmış olan doğru işleri devam ettirmekten başka bir şey kalmıyor. İnşallah biz de bunu devam ettireceğiz. Buranın verimliliğinin, güzelliğinin devam etmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ben Metin ağabeye ve Erdoğan ağabeye verdikleri emekler için teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından eski başkanlar Metin Anıl ve Erdoğan Şeremet’e plaket takdim edildi.


Bu haber 1070 kez okundu.
İŞ DÜNYASI - 7:42 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 02
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 03
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
 • 04
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’deki koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu paylaştı. Son 24 saatte hayatını kaybedenlerin sayısı 21 oldu.
 • 05
  Devlet Hastanesi’ne Ambulans bağışladı !
  Koronavirüs ile mücadele kapsamında bağışların arttığı İnegöl Devlet Hastanesine, bir bağış da İnegöllü iş adamı Hasan Bilge’den geldi.
şanlıurfa araç kiralama